Repulze – futurystyczna ścigałka

Swego czasu bardzo często zastanawiałem się, jak będzie wyglądał świat za kilkadziesiąt lat. Oczami wyobraźni widziałem, jak znikają tradycyjne samochody, a pojawią się te latające, wyposażone w super-nowoczesne mechanizmy. Bardzo podobnie wizje do moich mieli najwidoczniej twórcy Repulze, gdyż oni także w przyszłości widzą miejsce przede wszystkim dla latających maszyn.

Repulze to gra wyścigowa, w której mamy szansę wcielanie się w postać osoby kierującej maszyną latającą z przyszłości. Nasze zadanie – jak zwykle w tego typu produkcjach – można streścić w jednym zdaniu: pokonać wszystkich i wygrać. Wszystko to, rzecz jasna, na specjalnie przygotowanych torach, w których liczy się nie tylko szybkość kierowanego pojazdu, lecz także – a może nawet przede wszystkim – spryt i odpowiednia strategia.

Sterowanie odbywa się w Repulze za pomocą przycisków umieszczonych na dole ekranu. Do dyspozycji mamy strzałki pozwalające nam skręcać w odpowiednią stronę. I to w zasadzie tyle. Resztę załatwiamy przy pomocy gestów. Mimo że można zasad gry nauczyć się dosłownie w kilka chwil, zostanie mistrzem nie jest już takie proste.

Autorzy opisywanej gry przygotowali globalne rankingi, w których możemy pochwalić się swoimi osiągnięciami. Nie zabrakło też kilku typów maszyn i – rzecz jasna – power upów ułatwiających jazdę.

Jak prezentuje się gra? Według mnie bardzo dobrze. Każdy ma jednak swoją definicję piękności – tak więc najlepiej, jak sami zobaczycie obrazki i wystawicie ocenę.

Repulze do pobrania za 9,67 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button