The Hunger Games Adventures – Igrzyska Śmierci w formie przygodówki

Do tej pory Igrzyska Śmierci w wersji na urządzenia mobilne opierały się za zamyśle runnerów (tudzież – jak kto woli – zręcznościówek). Tym razem studio Funtactix postanowiło przedstawić przygody Katniss w przygodówce łączącej w sobie strategię. Macie ochotę na wizytę w dystrykcie 12?

W grze przyjdzie nam spotkać się z takimi postaciami, jak Katniss, Peeta, Finnick, Haymitch, Effie, znanymi z książki, jak i jej ekranizacji. Wcielając się w rolę głównej bohaterki – Katniss, przychodzimy z pomocą ludziom, odkrywając na nowo Panem i tworząc swoją kryjówkę w leśnym zaciszu.

Produkcja podzielona jest na epizody. Kiedy wszystkie misje z poprzedniego epizodu zostaną przez nas wykonane, przejdziemy do kolejnego, pełnego niespodzianek zadania. Na planszy będziemy pracować przede wszystkim fizycznie – tworzyć coś z niczego. Jako mieszkańcy Panem, zawalczymy o jedzenie i szeroko rozumiany dobrobyt.

Musimy zadbać o to, by nasza bohaterka wraz ze swoimi przyjaciółmi, mogła czuć się bezpiecznie. W tym celu zbieramy różnego rodzaju przedmioty, tworzymy budowle i bez przerwy eksplorujemy kolejne części miasta.

Walutą w grze są przede wszystkim monety. Złote pieniążki z kosogłosem stanowią ekskluzywną walutę, dzięki której prace nabierają tempa. Autorzy pomyśleli o osobach, które nie lubią mikropłatności. Umożliwili bowiem oglądanie sponsorowanych reklam w zamian za korzyści.

Jeżeli śledziliście Igrzyska Śmierci, prawdopodobnie chętnie podejmiecie się testów. Możecie być początkowo rozczarowani – opisywana gra bardzo różni się od wspomnianego runnera. Warto jednak dać jej szansę :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button