Battle Run – Ty, kontra 3 graczy z realnego świata

Jeżeli lubicie gry, w których rywalizacja wysuwa się na pierwszy plan, a dodatkowe możliwości bohatera mogą być odblokowane dzięki Waszym umiejętnościom kombinowania, powinniście być zadowoleni z możliwości, jakie dają swoim użytkownikom twórcy gry Battle Run.

Na samym początku gry wybieramy imię dla ludzika, którym będziemy się poruszać. Postaci są bardzo ciekawe, bo możemy wybierać między wąsatymi panami i kosmicznymi-blond bombami. Kiedy ustalimy, jaką postacią się poruszamy, pozostaje nam nadać jej imię i zacząć porządną grę. W międzyczasie (po uzyskaniu odpowiedniego poziomu wtajemniczenia), decydujemy się na upiększanie naszego zwierzaka – wiernego towarzysza podróży.

Bohater, którego otrzymujemy na samym początku, wyposażony jest w podstawowy zakres możliwości – dopiero zbieranie złotych monet daje nam szansę na zakup ,,ludzia” o lepszych parametrach.

Sterowanie na planszy jest bardzo proste. Główny bohater biegnie sam, naszym zadaniem jest podskakiwanie nad przeszkodami, w celu uniknięcia porażki – skaczemy, dotykając ekranu w dowolnym miejscu. Jeżeli zbierzemy odpowiednie fanty, będziemy mogli wykorzystać super-moce w trakcie gry, klikając w oznaczoną ikonkę.

Przeszkodami na planszy mogą być kolce, rzucane przez rywali rakiety, czy bomby, piły mechaniczne, lub inne nieciekawe przedmioty, po zderzeniu z którymi nasz ludzik opóźnia się w rozwoju i ma marne szanse na wygranie biegu.

Jeżeli nie dostaniemy się na podium (startują czterej biegacze), zobaczymy rozpacz naszego bohatera. To jednak nie jest wielkim problemem – możemy grać tak długo, aż będziemy mieć po kokardkę Battle Run :)

Aplikacja prezentuje się zabawnie.. Gra jest świetna i z pewnością da nam kopa w upalne dni, kiedy przyjdzie nam usiąść w chłodnym miejscu ze smartfonem w dłoni.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button