Hellrider – motocykle, kościotrupy i nagłe zwroty akcji

Gdy pierwszy raz uruchomiłam Hellrider, od razu w mojej głowie uruchomiła się pewna myśl: gdzieś już coś podobnego widziałam. ZigZag – zręcznościówka autorstwa Ketchapp. Mimo tego, że zamysł jest podobny, rozgrywka jest zupełnie inna i zapewnia fantastyczną zabawę.

W produkcji wcielamy się w rolę motocyklisty, który nie pozwala kościotrupom wyjść z podziemi. Do wyboru mamy czterech bohaterów. Co fajne – by odblokować postaci, nie musimy płacić – oglądamy sponsorowane reklamy i po 30 sekundach jeździmy tym, kim chcemy.

Sterowanie polega na dotykaniu dowolnej części ekranu w celu zmiany kierunku jazdy o 90 stopni. Czerwone elementy stanowią przepaść. Jeżeli na nie wjedziemy, przygoda się kończy. Należy więc w taki sposób operować maszyną, by mieścić się na planszy, omijać różne przeszkody, wjeżdżać precyzyjnie w tunele i likwidować przeciwników.

Za każdego rozjechanego rywala otrzymujemy punkt. Jeśli uda nam się trafić w podczas jazdy na power-up, zostanie on aktywowany natychmiastowo. Przykładowo czerwona figura stanowi dodatkowe życie, które w momencie śmierci powoduje powrót do gry.

Po porażce możemy uruchomić jazdę od nowa, bądź pokusić się na start z zakończonego miejsca po obejrzeniu reklamy. Produkcja autorstwa Andrey Chernyshov oferuje 5 stref tematycznych. Jadąc, bezboleśnie prześlizgujemy się z jednej do drugiej strefy.

W trakcie gry zdarzają się dynamiczne zwroty akcji. Jazda w prawą stronę ekranu zamienia się w chwili na jazdę w górę, w dół, bądź w lewo. To ciekawy dodatek do i tak już fantastycznej produkcji.

Jeśli brakuje na Waszych urządzeniach fajnej zręcznościówki, pobierajcie bez zastanowienia. Świetna zabawa dla fanów ciekawych rozwiązań mobilnych.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
HellriderAndrey ChernyshovGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button