The Smurf Games – sportowe zabawy z niebieskimi ludkami

The Smurf Games to propozycja studia Budge dla dzieci w wieku od 4-8 lat. Autorzy oferują małym graczom sportowe zabawy w sześciu dyscyplinach. Przynajmniej teoretycznie. W praktyce darmowa wersja opiewa na dwie mini gierki a reszta wymaga porządnych nakładów finansowych. Odblokowanie dodatkowych 4 zabaw kosztuje bowiem 10 dolarów.

Opisywana wersja oferuje dwie dyscypliny: bieg z przeskakiwaniem przez przeszkody, oraz rzut piłką do kosza na czas. Każde zadanie jest oceniane i możemy uzyskać za nie złoty, srebrny, albo brązowy medal.

Do odblokowania jest 20 postaci różniących się umiejętnościami. Zabawę więc można powtarzać dowolną ilość razy, wykorzystując do tego różnych bohaterów. Przykładowa misja to wrzucanie piłek do kosza w określonej ilości sekund. Wystarczy przeciągać palcem po ekranie w kierunku kosza, by wyrzucił piłkę. Zdobyte punkty przekładają się na kolor medalu.

W mojej subiektywnej opinii, studio Budge pojechało po bandzie. Ja rozumiem mikropłatności, ale po pierwsze – nie w takiej wysokości, a po drugie – nie za tak banalną zabawę (chwilowa i powtarzalna gra). Może i maluchy będą zadowolone z kilkuminutowej frajdy, jednak znając życie – szybko poproszą o wykupienie ful opcji.

Graficznie jest dobrze, podobnie pod względem dźwiękowym. Jestem jednak zdegustowana tym, jak małe posiadamy możliwości w stosunku do wielkości aplikacji. W mojej opinii szkoda czasu i pieniędzy. Jest wiele ciekawych aplikacji dla dzieci, które oferują darmową zabawę.

icon
The Smurf GamesBudge StudiosEntertainmentBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button