Gumball Rainbow Ruckus – Cartoon Network w pogoni za tęczą

Nad miastem widniała piękna tęcza – każdy mógł się nią cieszyć. Do czasu. Pewnego dnia zielony potwór wraz ze swoimi koleżkami, postanowił skraść tęczę i znieść ją do kanałów. Miasto zalał deszcz i wszyscy mieszkańcy popadli w rozpacz. Dwójka z nich – Gumball i Darwin postanowili odmienić losy Elmore. W Gumball Rainbow Ruckus przyjdzie nam walczyć o przywrócenie ładu i radości w mieście.

W produkcji Cartoon Network wcielamy się w rolę dwóch postaci jednocześnie. Gumball i Darwin podejmują heroiczną decyzję i schodzą do kanałów po odbiór swojej ukochanej tęczy.

Do pokonania mamy aż 30 plansz pełnych różnego rodzaju niebezpieczeństw. Odpowiednio poruszając się postaciami, jesteśmy w stanie wyjść szybko z opałów. Niestety, jesteśmy ograniczeni czasowo w swojej misji, więc musimy działać szybko i logicznie. Pokonujemy więc kolejne metry rur, rozbijając zamrożone połączenia, by w konsekwencji tęcza mogła płynąć do naszego zbiornika.

Wśród przeszkód znajdą się przede wszystkim latające ptasiory, zmutowane szczury, oraz inne postaci chcące pozbawić nas życia. Obsługa jest ciekawa, bowiem odbywa się przy pomocy dotykania prawej strony ekranu w celu oddania strzału, oraz lewej strony – jednego, wielkiego joisticka.

Kiedy jeden z bohaterów ma problem, w lewym górnym rogu pojawia się wykrzyknik. Oznacza to tyle, że musimy dojść w oznaczone miejsce i wypełnić jakąś misję. Jeżeli się zakręcimy i nie wyrobimy w czasie, będziemy zmuszeni do rozpoczęcia zabawy od nowa.

Cóż – produkcja jest tak wciągająca i tak wesoła (dzięki swoim dialogom i oprawie dźwiękowej), że można w niej spędzić naprawdę dużo czasu. Polecam więc na nudne i duszne wieczory :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button