Hello Kitty Jewel Town! – różowa kicia w świecie galaretek

Nie uciekajcie! Co prawda aplikacja Hello Kitty Jewel Town! traktuje o małej, słodkiej bohaterce różowych bajek, jednak poziom zaawansowania produkcji jest dużo wyższy, niż może się wydawać. Prawdopodobnie ,,macz trójek” macie już po kokardkę, lecz dajcie szansę tej produkcji. Nie zawiedziecie się!

hel

Zabawa rozpoczyna się w mieszkanku Hello Kitty póki co dość skromnym. Po przejściu krótkiego tutorialu przychodzi nam zacząć samodzielną przygodę. W każdej planszy mamy do wykonania jakieś zadanie. Może ono polegać na zebraniu określonej ilości punktów, danych obiektów, bądź tym podobnych, znanych z gier logicznych.

Wśród power-upów znajdziemy to, co wszędzie – fanty zbijające wszystkie bloczki w danej linii i specjalne kule. Mam wrażenie, że akurat w tej kwestii gra niczym nie różni się od swoich poprzedniczek.

a

Zdecydowaną nowością jest możliwość kupowania nowych mebelków do mieszkania głównej bohaterki. Za zarobione w grze pieniądze bierzemy udział w loterii w specjalnym automacie. To, co wypadnie jako nasza nagroda, może być przetransportowane do wybranego pomieszczenia. I tak zwykle początkowo przychodzi nam zmienić różowe łóżko na … jeszcze bardziej różowe.

Im fajniejszy domek, tym lepiej. Goście odwiedzający Hello Kitty pozostawiają pieniążki, które jak już wiecie – bardzo przydają się w trakcie zabawy.

v

Sama oprawa audiowizualna apki prezentuje się ślicznie i przemówi zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Coś mi się jednak wydaje, że głównymi odbiorczyniami będą dziewczynki w ,,fazie różu”.

Zarówno na Androida, jak iOS-a produkcja jest darmowa. Posiada oczywiście mikropłatności, lecz bez nich bez problemu możemy przejść grę. Polecam fanom ,,match 3″ ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button