AUX B – łącz kabelki i uruchom dobry bit

AUX B to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest takie dopasowywanie kabli, by z głośnika wydobyła się muzyka. Do pokonania jest 80 skomplikowanych poziomów, więc na samotną majówkę jak znalazł ;)

vwvvvvv

W górnej części ekranu znajduje się główne wejście, które powinno w konsekwencji połączyć się z dolnym (bądź z dolnymi, jeżeli tych jest więcej). Dopiero taka kombinacja gwarantuje uruchomienie muzyki w głośniku.

Trudność polega na tym, że jeden nieprawidłowo połączony drut powoduje zatrzymanie mechanizmu i tym samym milczenie głośników. By dobrze wykonać zadanie, trzeba po prostu myśleć.

dvdvvvv

Pokonałam pierwszych 20 leveli w ciągu godziny. Nie myślcie, że jest prosto – co to, to nie. Pierwszych kilka plansz można przejść z zamkniętymi oczami – cztery wejścia to przecież nic skomplikowanego. Dalej jest już trudniej. Nie mamy określonej liczy ruchów, ani kabli do wykorzystania. Możemy monitorować przepływ muzyki poprzez oglądanie koloru połączeń. Jeżeli zmienią się z szarego w niebieski, muza płynie bez przeszkód.

To jednak nie wszystko. Czasem jest tak, że 8/9 kabli przyczepimy prawidłowo i będzie wyglądało dobrze, a  po dołączeniu ostatniego nastąpi wielka cisza. Takie sytuacje wymagają uruchomienia planszy od nowa (bądź przestawiania pojedynczych kabelków). Jeśli nie macie silnej woli i wrodzonej cierpliwości, oplujecie ekran rzucając mięsiwem.

rwg

Ja jednak uważam, że logicznych gierek nigdy za wiele. Ta jest przyjemna, bo nie zawiera żadnych mikropłatności, a co więcej – oferuje naprawę świetną zabawę. Polecam więc i zachęcam do dzielenia się odczuciami ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
AUX BChristian SchnellmannGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button