Perils of Man – fenomenalna przygodówka obecnie za darmo na iOS

W AppStore z okazji majówki same przyjemności – można obecnie pobrać płatną dotychczas grę Perils of Man za darmo. Produkcja studia IF Games jest przeceniona, lecz nie wiadomo kiedy cena wróci do normy. Warto więc szybko zajrzeć do AppStore i odpicować swój sprzęt w nową gierkę na nadchodzącą majówkę :)

Perils of Man to gra przygodowa oparta w dużej mierze na dialogach i decydowaniu o kolejnych krokach postaci. To także rozwiązywanie wielkiej zagadki. Główna bohaterka, Ana Eberling jest nastolatką, której rodzina nie ma prostej przeszłości. Jej ojciec, znany i ceniony naukowiec zaginął, podobnie jak cztery pokolenia ze strony taty.

W grze przyjdzie nam rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia. Poruszamy się po wielkim domu, przeszukując ciemne zakamarki. Tworzymy różne przedmioty z zebranych już fantów i dążymy do uruchomienia wielu mechanizmów. Pierwszym celem staje się coś, dzięki czemu w duchy powracają do żywych.

Tytuł jest niezwykle wciągający. Oferuje długotrwałą rozgrywkę (bez przerwy – 8 do 10 godzin) i wiele wrażeń. Perils of Man jest dostępne jedynie w języku angielskim i angielskim, więc osoby nie znające w miarę dobrze tych języków, mogą sobie nie poradzić. Sama fabuła jest rozległa, a większość zadań wymaga czytania i słuchania. Jeśli więc nie czujecie się zbyt dobrze w angielskim i niemieckim, możecie sobie nie poradzić.

Od strony graficznej apka prezentuje się fenomenalnie. Jestem w niej zakochana. Mam nadzieję, że spodoba się również Wam :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button