LEGO® Ninjago REBOOTED – los krainy w Twoich rękach

Ostatnio trochę narzekałam na Lego w związku z wydaniem aplikacji Lego Duplo Circus. Na szczęście dzisiejszy wpis będzie pełen komplementów i zachwytów nad grą LEGO® Ninjago REBOOTED. Wiele możliwości ulepszania postaci i kupowania broni. A wszystko to dla ocalenia krainy Lego Ninjago.

ninja

W produkcji wcielamy się w postać Lloyd, Jay, Cole, Zane lub Kai. Każdy z tych bohaterów stworzony jest do tego, aby uratować swój świat. Wybieramy więc postać, którą chcemy się poruszać i zaczynamy wielką przygodę.

Poruszamy się zarówno w pionie, jak i w poziomie. Przykładem tego pierwszego jest rozprawianie się z wrogami w korytarzach. Jeżeli znajdziecie się w szybie windy, przyjdzie Wam korzystać z opcji wspinania się i skoków na ściany. W edycji ninja będziecie mieć szansę na wykorzystywanie wszelkich możliwych sztuczek, jakie charakteryzują prawdziwych wojowników.

Wchodzimy do Wieży Borga i ratujemy przyjaciela – Cyrusa Borga. Naszym najważniejszym celem jest dostanie się do na szczyt wieży. Aby zacząć się wspinać, wystarczy stuknąć palcem na ściance, na której znajduje się nasz bohater. Kiedy trzeba zaatakować, należy stuknąć w przeciwną stronę. Atakowanie z wyskoku najlepiej wychodzi wtedy, gdy przeciągamy palcem po krawędzi. Do dyspozycji gracza oddano również procę, która ułatwia pokonywanie wrogów.

ninja2

Sterowanie w grze jest dość zaawansowane, czego próbkę mieliście w opisie wyżej. To tylko kilka możliwości, z jakich możecie korzystać. Musicie wiedzieć, że podczas gry przebiegacie przez punkty kontrolne, które zapisują Wasze dotychczasowe osiągnięcia.

Gra jest mocno rozwinięta i dość trudna. Wydaje mi się, że najmłodsi gracze mogą sobie nie poradzić z ilością i jakością sterowania. A może się mylę, jako pełnoletni grzyb? ;)

Gra dostępna w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button