The Creeps! – potwory z szafy

Zadanie gracza w The Creeps! polega na chronieniu dziecięcego łóżeczka przed inwazją potworów, które za swoje dzienne miejsce zamieszkania wybrały szafę. Kiedy nadchodzi noc, wszystkie wychodzą ze schronienia i pragną dopaść dziecko w snach. Chyba nie pozwolimy na to, aby koszmary nawiedzały małe, dziecięce główki?

Bobas śpi sobie spokojnie w łóżeczku, kiedy to my toczymy walkę o jego spokojne sny. Dziecko ma 10 punktów obronności. Jeżeli przepuścimy w jego kierunku o jednego stwora za dużo, nastąpi katastrofa – nasza misja się nie powiedzie.

Zależnie od naszych umiejętności, możemy wybrać tryb łatwy, średni, bądź trudny. Proponuję od razu zabrać się za najłatwiejszy i starać się przeżyć (co i tak nie będzie proste). Do naszej dyspozycji twórcy aplikacji oddali różne sprzęty, które pomagają zwalczać potwory.

Jeżeli czujemy, że broń przestaje działać, bądź obszar jej wystrzału jest za mały, należy ulepszyć urządzenie za pieniądze, które zebraliśmy do tej pory z zabijania wstrętnych stworów.

Na każdy level składa się określona fala obcych. Zwykle jest to 30, bądź 40. W jednej takiej fali możemy mieć do czynienia nawet z 10-15 wrogami, z którymi będziemy musieli dawać sobie radę. Jest to często bardzo trudne, gdyż przeciwnicy stają się coraz silniejsi i sprytniejsi. Wystarczy że wyjdą poza wizjer naszego sprzętu, a z pewnością dorwą się do dziecięcego łóżeczka.

Gra jest bardzo przyjemna i wciągająca. Nie dajcie podejść się tym ohydom! Ulepszajcie swoje sprzęty i zabijajcie każdego, kto odważy się przekroczyć próg senny malucha.

icon
The Creeps!Super Squawk Software LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button