Touchgrind BMX – tato, tato, kup rowerek!

Fani dwóch kółek, którzy uwielbiają wszelkie tricki, jakie można wykonać na BMX-ie, powinni zainteresować się tym wpisem. Stwierdziłam, że aplikacja, która kosztuje prawie 5 dolarów jest warta opisania, abyście przed wydaniem pieniędzy mogli zdecydować, czy odnajdziecie się w Touchgrind BMX.

W przeciwieństwie do innych gier tego typu, w Touchgring BMX nie będziecie wcielać się w postać rowerzysty. Na ekranie widzicie jedynie rower. Sterowanie odbywa się w dość specyficzny sposób – prowadzicie bmx’a trzymając na nim dwa palce (tak, jak widać na obrazku), kiedy chcecie wykonać określony trick, puszczacie jeden, bądź oba palce. Jeżeli macie dużą górkę, warto wykorzystać obroty – opadający rower podkręcacie palcem, jak piłkę do koszykówki.

Dzięki różnorodnym trickom, będziecie mieć szanse na zdobycie dużej ilości punktów, a co za tym idzie – wykonanie kolejnych misji w grze. Przed każdą jazdą macie wyszczególnione na ekranie zadanie, jakie powinniście wykonać na danej trasie. Jeżeli tego nie zrobicie, nic się nie dzieje – warto jednak czasem osiągać te cele, by ulepszać swoją pozycję.

Macie do wyboru trasy na całym świecie – wystarczy, że będziecie poruszać globem, a wyświetlą Wam się wszystkie dostępne tory. Niektóre z nich są zablokowane i wymagają przebrnięcie najpierw przez podstawowe trasy.

W Touchgring BMX będziecie mieli szansę na kupowanie i ulepszanie swoich rowerów. Jeżeli mam podsumować całą produkcję pod kątem tego, czy warto ją zakupić – jestem pewna, że tak. Daje duże możliwości personalizacji, można w nią grać godzinami i cieszyć się nowoczesną grafiką. Polecam.

Pobierz Touchgrind BMX za $4,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button