Around the World in 80 Days – zbijaj diamenty i zwiedzaj świat!

Nie jeden z was zapewne czytał książkę lub słuchał opowieści o przygodzie, która rozgrywała się na całym świecie. Krótko mówiąc Podróż w 80 dni dookoła świata. Każdy przynajmniej raz widział chociażby adaptację filmowa o tym tytule. Dlatego przyszedł również czas na grę na smartfona, która pozwoli nam odbyć niebywałą przygodę.

Gra ta oferuje nam ponad 80 planszy, które trzeba przejść. I z każdą przebytą jesteśmy coraz bliżej sukcesu okrążenia kuli ziemskiej. Na samym początku cofamy się do końca dziewiętnastego wieku i musimy być gotowi na przygodę na lądzie, morzu i w powietrzu. Wcielamy się w angielskiego bohatera Phileasa Fogga i jego wiernego sługę Passepourtout. Przy odkrywaniu poszczególnych kontynentów, naszym oczom ukazują się naprawdę dobrze sporządzone graficznie, obrazy poszczególnych miejsc. Gra jest jedną wielką łamigłówka. Nie potrzebuje od nas dużo klikania, bowiem wystarczy dotknąć palcem w odpowiednim miejscu na ekranie, tak aby zbić daną ilość kafelek. Ponieważ przechodzenie poziomów polega na zbijaniu różnokolorowych diamentów. Jednak aby je zbić, muszą one stać w jednej linii – pionowo lub poziomo. Oczywiście za zbicie większej ilości diamentów otrzymamy odpowiednie gadżety, które szybciej pozwolą nam przejść poziom lub pomogą nam wykaraskać się z problemu bez wyjścia.

 

Gra jeśli chodzi o grafikę, jest naprawdę dobra. Muzyka również bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Pomimo swojej prostoty z pewnością wiele osób bardzo wciągnie się w zbijanie poszczególnych diamentów i nie będziecie mogli przestać grać, chcąc poznawać nowe miejsca i kontynenty.
Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button