Devil’s Attorney – wybroń złoczyńców od kary!

Nie jeden z was zapewne w dzieciństwie bawił się w lekarza, sklep, czy też sąd. Każdy zawsze chciał być sędzią lub adwokatem. Oczywiście zawód ten jest naprawdę odpowiedzialną posadą. Bardzo często jest bowiem tak, że zadaniem adwokata jest wybronienie groźnego przestępcy od kary lub wywalczenie dla niego jak najbardziej łagodnego wyroku, co nie jest oczywiście łatwa sprawą. Dlatego jeśli chcecie spróbować w tej dziedzinie swoich sił to może warto zacząć od tej właśnie gry.

Wcielamy się tutaj w rolę adwokata Maxa MxManna, którego zadaniem jest wybronić od kary poszczególnych złoczyńców. Za każdą wygraną sprawę otrzymamy określoną liczbę pieniędzy. W dalszej części musimy kupić odpowiednie akcesoria i nowe meble do swojego mieszkania, zwiększający tym samym ego adwokata. Dzięki takiemu zabiegowi odblokowujemy nowe umiejętności na salach rozpraw w procesie. Do przejścia mamy aż 58 trudnych przypadków. Oczywiście, aby wygrać sprawę trzeba zwiedzić miejsca zbrodni i zebrać dowody, aby móc posłużyć się nimi w sądzie. Dlatego do zwiedzeni mamy aż 3 dzielnice, oraz 9 różnych i przebiegłych prokuratorów, których trzeba przechytrzyć. Możemy również grac na 3 poziomach trudności.

 

Sterowanie w grze jest bardzo proste. Wystarczy dotknąć ekranu w odpowiednim miejscu. Grafika jest naprawdę dobra jak na swoje standardy, muzyka również idealnie wpasowuje się w fabułę gry. Na pewno zda egzamin jeśli wam się nudzi lub szukacie czegoś nowego w co można pograć na waszych smartfonach.
Gra za 11,80zł w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button