Xtreme Motocross 2 – super zabawa!

Xtreme Motocross 2 to niezwykła fizyczna gra. Poruszasz się motocross’em przez 115 fascynujących poziomów. Poruszasz się po czterech obszarach: pierwszym z nich jest pustynia Coyote, następnie góry, wielkie miasto i na końcu las.

Jeśli chodzi o sterowanie to jest średniej trudności. Aby przyspieszyć musisz dotknąć ekranu, natomiast gdy chcesz aby Twój MotoCross spokojnie wyszedł z wyskoku z rampy czy tez urwiska, przechyl urządzenie.

Jest to przeznaczone dla urządzeń z systemem android jak i iOS.

Trasy zostały bardzo ulepszone, jeśli porównujemy je z poprzednią wersją. Jest oczywiście więcej poziomów i trochę zwiększony poziom.

Może to nie jest proste, ale postaraj się dotrzeć do mety w jednym kawałku. W najgorszym przypadku będziesz narażony na widok kierowcy z łamiącymi się kośćmi.

Cytując jednego z użytkowników : „Te najprostsze gry sa najtrudniejszymi!”
Dokładnie! Cel: dotrzyj do mety. Niestety po drodze spotkasz wiele przeszkód i pewnie nie będziesz mógł w pełni zapanować nad motocrossem, gdyż jest to nie łatwe wyzwanie.

Grając zarabiamy pieniądze a za nie możemy kupić lepszych kierowców.

Zaletą jest to, że aktualizacje są dosyć często i to, że aplikacja nie zajmuje wiele miejsca. W ciągu ostatnich trzydziestu dni znacznie wzrosła jej popularność.
Powodzenia!

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button