Cowaboom – na poprawienie humoru!

Cowaboom to naprawdę niezwykła gra. Jest wyjątkowa i ma niezwykłe poczucie humoru. Myślę, że rozbawi każdego.

W tej uroczej jak i zabawnej grze fizycznej celem jest pozbycie się z biało-czerwonego obszaru małych irytujących byczków. Musisz skorzystać z pomocy rozmaitych krów i osiągnąć swój cel. Są m.in. Wielkie Krowy jak i cielątka Krowich Mamusiek.

Znajdziesz tu wiele niesamowitych poziomów, które bez najmniejszych wątpliwości spodobają się Tobie. Sprawdź swoje u umiejętności .

Sterowanie jest bardzo proste. Otóż należy nacisnąć jednym palcem na kółeczko w prawym dolnym rogu z napisem „RUN” i dotrzeć do miejsca z którego chcemy wyskoczyć. Następnie klikamy na „JUMP” i nasza krowa szybuje, aby wyeliminować przeciwników.

Na każdym poziomie masz ten sam cel, ale jest coraz trudniej. Wprowadzane są różne dodatki, za których pomocą niszczymy byki za jednym razem. Dostajemy przez to duży bonus i dodatkową umiejętność.

Prawie we wszystkich grach po uzyskaniu dużej ilości punktów na danym poziomie dostajemy gwiazdki. Tutaj mamy dzwoneczki! Jest to naprawdę bardzo dobry pomysł, bo odnosi się do tematyki.

Grało się bardzo dobrze, gdyż aplikacja jest bardzo zabawna i skupia się na precyzyjnym oddaniu strzału. Muzyka jest rewelacyjna i całkiem śmieszna.

Niezłym pomysłem jest to, aby przy finale oddanego rzutu zrobić przybliżenie zarówno na krowę jak i byki. A gdy dolecą do celu krzyczą jak to nazwa mówi : cowaboom!

Polecamy i życzymy miłej zabawy!
Za darmo w Google Play.


0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button