BattleFriend at Sea – zatop swojego wroga!

Każdy z was zapewne jeszcze kilka lat temu, a być może nawet do dzisiaj gra w statki na kartce. Gra może z pozoru łatwa, to trzeba trochę się nagłowić, żeby zatopić wszystkie okręty przeciwnika. Czasem można było spędzić nawet kilka godzin, na skreślaniu pól na waszych kartkach. Do tego wydawało się odpowiednie odgłosy wystrzału z armat i zabawa była jedną z najlepszych. Jednak w dobie postępu technicznego wszystko idzie na przód. Dlatego też wielu z was zapewne będzie wolało zagrać na waszych smart fonach z przyjaciółmi.

BattleFriends at Sea to Morsk bitwa, w której możesz wziąć udział wraz ze swoimi przyjaciółmi. Gra jest naprawdę prosta. Zasady każdy zna, wiec nie ma problemu ze znalezieniem sojuszników. Z wrogami będzie podobnie. Grafika jest naprawdę dobra. Trójwymiarowa planeta, kontynenty a na morzach i oceanach rozciągnięte wasze plansze, na których trzeba zadbać o swoje statki, a także pokonać przeciwnika.

Jeśli chodzi o sterowanie to nie ma tutaj żadnej filozofii, wystarczy dotknąć ekran w odpowiednim miejscu i zestrzelić przeciwnika. Przy każdym wybuchu armaty lub zestrzale okrętu, czy zatopieniu, towarzysza odpowiednie dźwięki, które są naprawdę dobrze dobrane. Jednak muzyka nie jest najwyższych lotów. Z pewnością mogła by być lepsza. Zatem jeśli chcecie spędzić naprawdę miło czas, to bardzo mocno polecam tą grę. Być może nie jest jakoś bardzo mocno rozbudowana, ale zajmie każdemu z was naprawdę ogromną część czasu, bowiem wciągnie i nawet nie zauważycie kiedy minie kilkadziesiąt minut czy nawet godzin.
Gra za darmo w Google Play.


0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button