Brightwood Adventures – zbuduj wioskę w Ciemnym lesie!

Wielu z was zapewne pamięta grę taką jak The Sims. Budowało się tam swój własny dom i dbało o jego domowników. Oczywiście podobnych odsłon tego typu gier doczekaliśmy się naprawdę wiele. Zarówno na komputery PC, jak i na telefony komórkowe. Dzisiaj każdy z was może zabawić się w budowniczego i stworzyć swoją całą wioskę, gdzie należy dbać o domy oraz ich mieszkańców, a także coraz bardziej rozbudowywać nasze miasteczko. Kolejną taką grą jest właśnie Brightwood Adventures.

 

Jest to kolejna z serii gier, gdzie możemy zbudować własną wioskę i odkrywać zakamarki – w tym wypadku – Czarnego Lasu. Trzeba tutaj pomóc bohaterom: Wally, Rowanowi oraz reszcie bandy, zbudować tętniącą życiem wieś w ogromnym i ciemnym lesie. Na samym początku startujemy z malutką osadą na środku łąki, którą trzeba stopniowo rozbudowywać, aby przywrócić ją do tętniącej życiem społeczności. Przy rozbudowywaniu swojej wioski możemy odkryć różnego rodzaju skarby oraz artefakty. Przy rozbudowywaniu naszej wioski otrzymujemy pieniądze, które możemy wykorzystać na zakup materiałów budowlanych lub powiększenie naszych działek.

 

Sterowanie jest bardzo proste. Wystarczy dotykać ekran w odpowiednich miejscach. Grafika może nie robi wielkiego szału, ale jak na tego typu gierkę, wystarczy w zupełności. Muzyka średnio komponuje się z grą. Pomimo swojej prostoty gra każdego swojego użytkownika potrafi wciągnąć na wiele godzin , gdzie ciężko nam będzie przerwać, bowiem im dalej będziemy rozbudowywać naszą wioskę, tym bardziej będziemy chcieli ją powiększyć, zobaczyć więcej budynków, jakie można zbudować.
Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button