Red Riding Hood Grimma – przeżyj przygodę z Czerwonym Kapturkiem!

Każdy z nas jako dziecko z pewnością uwielbiał słuchać od swojej babci bajek o Kopciuszku, Kocie w butach, czy też Czerwonym Kapturku. Wychowaliśmy się na tych właśnie bajkach. Do dzisiaj baśnie te czytane są naszym dzieciom. Jak wiadomo nie musimy ich tylko czytać, bowiem powstały na podstawie książek ich ekranizacje zarówno bajkowe jak i te filmowe dla młodzieży. Dlatego nadszedł czas na odsłonę gry na naszego Smartfona o sympatycznym Czerwonym Kapturku.

Gra kierowana jest przede wszystkim dla najmłodszych użytkowników, którzy mają okazję wcielić się w przemiłą dziewczynkę, odzianą w czerwoną pelerynkę, która podróżuje z koszyczkiem, przez las do babci. Podróżujemy naszą bohaterką przez poszczególne plansze, dzięki którym przy okazji dzieci będą mogły na nowo poznawać całą baśń. Czekają na nas przygody pełne niebezpieczeństw, wzlotów i upadków. Sterowanie jest tutaj niezwykle proste. Bowiem wystarczy dotykać ekranu w odpowiednich miejscach. A cała opowieść zmusi nas do myślenia oraz podejmowania odpowiednich kroków, aby móc przejść dale. Bowiem należy na przykład wybrać odpowiedni owoc lub warzywo i wiele innych rzeczy.

 

Grafika może nie jest najwyższych lotów, jednak dla naszych młodych poszukiwaczy przygód w zupełności wystarczy. Muzyka jest spokojna, która dodatkowo pobudzi wyobraźnię naszych pociech. Gra na pewno zapewni im wiele godzin, wyśmienitej zabawy. Każdy młody użytkownik telefonu będzie zadowolony z tejże gry, a dzięki jej klimatowi nie spocznie dopóki, nie przejdzie wszystkich planszy i nie pozna wszystkich zakamarków aplikacji.
Gra za 7,49zł w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button