Youda Survivor – zrób wszystko aby przetrwać!

Youda Survivor to gra, w której musimy przechodzić kolejne etapy, w taki sposób, aby nasz bohater nie zginął, a raczej nie stracił wszystkich serduszek.

Żeby ukończyć pomyślnie rundę, trzeba zebrać odpowiednią ilość jajek. Jak je zdobyć? Wystarczy wykopać dół, napełnić go wodą i już po paru sekundach przylatuje spragniony ptak, który po wypiciu jej złoży nam jajo. Proste? Proste.
Kiedy skończą nam się miejsca, w których możemy wykopać dół, wystarczy wykonać taniec deszczu. Jednak kosztuje nas to trochę serduszek. I w tym rzecz, że musimy odpowiednio rozplanować każdy kolejny ruch, aby przeżyć.


Już od samego początku wita nas przejrzysty samouczek. Jest to dużym plusem każdej gry, ponieważ najzwyczajniej w świecie, możemy nie wiedzieć o co w ogóle chodzi. Prowadzi nas krok po kroku i opisuje świat gry Youda Survivor, która nie jest wcale taka nudna. Jedno jest pewne – można spędzić tu długie godziny, wmawiając sobie sentencje: jeszcze jedna runda i już kończę. Nic bardziej mylnego. Powyższy tytuł może nie jest czymś wyjątkowym, ale z całą pewnością czymś nowym. Nie często spotyka się podobne gry.

Kolejnym plusem (których nie jest mało) jest grafika. Dopasowana do tematyki oprawa graficzna naprawdę cieszy oko. Do tego przyjemna muzyka wpadająca w ucho tworzy zestaw, od którego nie można się oderwać. W grze jest sklep z różnymi pomocnymi elementami, np.: nowe rytuały, bądź narzędzia, które możemy później ulepszać.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button