Dream Zoo – dbaj o zwierzęta i rozmnażaj je!

Czy kiedykolwiek widziałeś różową żyrafę albo niebieskiego słonia w groszki?
To wszystko już w Dream Zoo stworzonym przez Zynga!

Do Twoich zadań należy m.in. rozmnożenie i odkrycie ponad tysiąc rzadkich odmian zwierząt.
Masz bardzo duży wybór jeśli chodzi o zwierzęta. Od najmniejszych aż do żyrafy, czy słonia. Oczywiście aby utrzymać swoich pupili musisz o nie dbać. Jak się domyślasz jest to codziennie karmienie i mycie ich. Muszą mieć siły do dalszego rozmnażania.

Zgadzam się z opinią użytkowników, że na początku kolorowe zwierzątka były trochę dziwnym widokiem, lecz później nie można oderwać wzroku od telefonu. Jest to fascynujące!

Cytując jednego z użytkowników „Dobrym pomysłem jest to, że za przemieszczanie się w prawdziwym terenie otrzymujemy darmowe safari”.

Ciekawe jest to, że poprzez dodanie znajomych możemy przyspieszyć budowanie naszego ZOO. Wystarczy dodać komentarz z kodem swojego pod aplikacją na stronie Google Play. Znajomi mogą np. przyspieszyć porody zwierzątek.

Myślę, że wielkim minusem jest to, że do gry potrzebujemy połączenia sieciowego. Niestety nie możemy otworzyć aplikacji w dowolnym miejscu.

Jeśli spojrzeć na grafikę, to jest ona całkiem niezła. Muzyka wpada w ucho, lecz po dłuższym czasie niestety może się znudzić.

Polecamy! Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button