Robbery Bob – zabaw się w złodzieja!

Robbery Bob to dość oryginalna gra Chillingo International. Będziemy tym razem włamywać się do mieszkań niczego niespodziewających się ludzi i kraść ich dobytek, pieniądze.


Wszystko to dlatego, że siedząc w więzieniu otrzymaliśmy pomoc od nieznanego człowieka. Pozwolił nam on na wyjście stamtąd, lecz od tamtego czasu musimy mu służyć. A służymy właśnie kradnąc to, czego on potrzebuje i na co ma akurat zachciankę.

Robbery Bob jest więc składanką. Przechodzimy kolejno przez kolejne etapy, a w nich oczywiście kilka domów do „obrobienia”. Każdy z nich to osobna historia. Na samym początku oczywiście będziemy zapoznawani z mechanizmami gry, lecz potem okaże się, że nasz wybawca prosi o to, żebyśmy ukradli dla niego tajemny przepis na danie, które kiedyś potrafiła zrobić jego żona, lub potrzebuje pucharu, żeby móc się lepiej prezentować przed znajomymi.

Z czasem przestaniemy włamywać się do domów i czekają na nas jeszcze kompletnie inne pomieszczenia, które potrafią zaskoczyć. Nie mam pojęcia jaki jest sens kradzieży patelni, lecz jakiś musi być skoro pojawiło się to w grze. W późniejszych etapach pojawią się także pułapki takie jak psy, czy lasery. Trzeba będzie więc się nieźle nakombinować, by pokonać dany poziom.

Gra została stworzona w technologii 3D, a więc niestety nie wszystkie smart fony będą w stanie ją odpowiednio obsłużyć albo też uruchomić.

Poza sympatyczną muzyką i grafiką mamy także jeszcze ulepszenia. Za otrzymane monety, które zbieramy podczas gry możemy sobie usprawnić szybkość, „wyciszyć” siebie, wytrzymałość i parę gadżetów, które usprawnią nasze włamywanie.

Gry na szczęście kraść nie trzeba Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button