City Island – zbuduj swoje miasto i zadbaj o życie mieszkańców!

Twoje ambitne plany, aby zbudować swoje własne miasto wreszcie stały się rzeczywistością!

City Island to gra, która polega na budowaniu domów dla swoich obywateli, dekoracji i budynków wspólnotowych. Zapewnij szczęście mieszkańcom i stwórz miejsce pracy, aby ich zatrudnić. Dzięki temu możesz zarabiać i zagwarantować szczęście.

Do wyboru masz 70 budowli + dodatkowe, tj. kina, hotele, biura, piekarnie, restauracje.
Pamiętaj, że aby życie toczyło się normalnie musisz stworzyć także szkoły, parki, biblioteki, szkoły a nawet i muzea. Trzeba jakoś urozmaicić bytowanie obywateli.

Zalety gry City Island na Androida to: brak reklam, gra darmowa,wysokiej jakości grafika, 75 budowli do wyboru(mieszkalne, handlowe, społeczność, dekoracja).

City Island Android

Zbieraj doświadczenie i osiągaj coraz wyższe poziomy, aby odblokować budynki. Zarządzaj czasem, ponieważ jest to bardzo ważne.

Pieniądze możesz zarabiać m.in. poprzez zysk na obiektach komercyjnych. Zbierając i wpisując kody od znajomych także możesz otrzymać pieniądze jak i złoto, co bardzo może przyspieszyć wzrost Twojego miasta. Na całej wyspie poukrywane są skrzynie ze skarbem. Oczywiście możecie otrzymać fundusze na rozwój.

Jeśli chcesz kody na początek, na stronie Google Play w komentarzach użytkowników (a także pod tym wpisem) znajdziesz ich wiele, więc podziel się i wpisz swój kod i pomóż innym graczom.

Aktualizacje są wprowadzane na bieżąco, więc myślę, że gra się wam szybko nie znudzi, ponieważ co chwilę znajdujecie coś nowego.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button