Superbet aplikacja bonus 20 zł – zalety, funkcjonalności i użytkowanie

Superbet jest jednym z bukmacherów, którzy swoją działalność na polskim rynku rozpoczęli stosunkowo niedawno. Tym bardziej musi starać się o to, by pokazać się z jak najlepszej strony i zachęcić klientów do korzystania właśnie z jego usług. Jak spisuje się pod kątem swojej aplikacji mobilnej? Czy na jej polu jest w stanie konkurować z najlepszymi gigantami polskiej sceny zakładów wzajemnych? W jakie funkcjonalności została wyposażona jego apka i jak zacząć z niej korzystać? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi postaramy się udzielić w tym wpisie.

superbet aplikacja 2023
Superbet aplikacja bonus 20 zł – zalety, funkcjonalności i użytkowanie

Superbet aplikacja mobilna – podstawowe funkcjonalności

Superbet zadbało o to, by swoją aplikację wyposażyć we wszelkiego rodzaju funkcje niezbędne nie tylko do jej prawidłowego działania, ale i w znacznym stopniu wpływające na komfort obstawiania właśnie za jej pośrednictwem. Poniżej przedstawiamy te, które zasługują na najwięcej uwagi, a które śmiało można uznać za atuty apki tego właśnie operatora.

Superbet aplikacja – powiadomienia push

Superbet jest jedną z firm, które przyłożyły się do powiadomień push w obrębie swojej aplikacji mobilnej. Te działają w sposób błyskawiczny, spełniając przypisaną im funkcję. Co jednak najważniejsze, buk umożliwił ich bardzo swobodną konfigurację. Możemy samodzielnie wskazać, czy chcemy otrzymywać informacje o szytych na miarę naszych oczekiwań bonusach, czy też nie chcemy ich widzieć, ale i co dokładnie w konkretnych spotkaniach chcemy śledzić – czy będą to zmiany wyników, kartki, rzuty rożne, czy cokolwiek innego. Powiadomienia push pozwalają nam tu więc mieć pełną kontrolę nad naszymi własnymi zakładami.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Superbet aplikacja – inteligentne statystyki

Superbet w swojej aplikacji mobilnej zawarł bardzo intuicyjnie rozwiązane statystyki, w pełni zintegrowane z ofertą na zakłady, prezentujące wszystkie informacje w sposób prosty i czytelny. Firma zadbała o to, by dostarczyć klientom wszystkich informacji, których mogliby potrzebować do dokładnej analizy. W związku z tym w statystykach na aplikacji mobilnej znajdziemy porównanie obu drużyn biorących udział w rozgrywce, ale też tabele lig i rozgrywek, składy oraz innego rodzaju informacje statystyczne.

Superbet aplikacja – SuperSocial

Aplikację mobilną bukmachera Superbet na tle innych wyróżniają rozbudowane funkcje społecznościowe. Każdemu spotkaniu z oferty towarzyszy czat, w obrębie którego można rozmawiać z innymi osobami typującymi je. Istnieje możliwość dostania się również na czat ogólny, by porozmawiać w sposób – no właśnie – bardziej ogólny. Superbet pozwolił na udostępnianie własnych kuponów i komentowanie tych pochodzących od innych typujących. Wszystkie te funkcjonalności przekładają się na emocje towarzyszące każdemu zakładowi i stwarzają atmosferę znaną z bukmacherskich punktów stacjonarnych.

Superbet aplikacja – zakłady na żywo

W obrębie aplikacji mobilnej bukmachera Superbet jesteśmy w stanie skorzystać z jego pełnej oferty – nie tylko na spotkania udostępniane w ramach modelu pre-match. Buk pozwala nam również na sięgnięcie po ofertę zakładów na żywo – jak chwali się na swoich stronach, tym formatem pokrywa nawet 250 tysięcy wydarzeń sportowych rocznie. Co ważne, spotkania na żywo są w bardzo przyjazny sposób zaprezentowane w aplikacji – tak, aby można było obstawiać je szybko, sprawnie i po prostu pewnie.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Superbet aplikacja mobilna – użytkowanie

Aby korzystać z aplikacji mobilnej bukmachera Superbet, musimy rozpocząć od jej instalacji. Sprawa jest prosta w przypadku urządzeń z systemem iOS. Będąc ich posiadaczami, musimy po prostu wejść do sklepu z aplikacjami (App Store), a następnie odszukać tę należącą do Superbet i dokonać jej instalacji, stukając w odpowiedni przycisk. Możemy też skorzystać z oficjalnej strony bukmachera www.Superbet.pl, prezentującej bezpośredni link do tejże aplikacji.

Proces instalacji wygląda zgoła odmiennie w przypadku użytkowników sprzętów z systemem Android. Ci muszą najpierw (w ustawieniach bezpieczeństwa swojego urządzenia) wyrazić zgodę na instalację aplikacji z nieznanych źródeł, a następnie pobrać specjalny plik instalacyjny (.apk) z oficjalnej strony bukmachera. Instalacja odbywa się za jego pośrednictwem – można go otworzyć z belki powiadomień lub przy użyciu dowolnego menedżera plików.

Tuż po zainstalowaniu aplikacji, musimy zalogować się na własne konto. Jeśli nie posiadamy takowego, założymy je również w samej apce. Pozostaje nam teraz zasilenie naszego wirtualnego salda środkami, znalezienie spotkania, które chcemy obstawiać i zawarcie pierwszego zakładu. Wszystko to zrobimy oczywiście z poziomu samej aplikacji.

bonus za darmo sts 2022
Kod promocyjny STS na bonus 29 PLN bez depozytu

Zalety aplikacji Superbet – czemu warto po nią sięgnąć?

Aplikacja mobilna Superbet potrafi zaskoczyć – na plus. Poniżej prezentujemy jej podstawowe i najbardziej rzucające się w oczy zalety.

  • Działa bardzo szybko i sprawnie, co zresztą odziedziczyła po serwisie głównym bukmachera. Przypomina go zresztą również pod kątem interfejsu i oferowanych przez siebie podstawowych funkcjonalności. Portal Betonline zwraca szczególnie uwagę na świetnie działającą aplikację na starszych smartfonach.
  • Prezentuje pełną ofertę bukmachera, bez żadnego wyjątku.
  • Działa kompletnie samodzielnie, dzięki czemu nie musi być uzupełnieniem serwisu głównego, a doskonałą jego alternatywą.
  • Wyposażona została w wiele funkcjonalności, zarówno tych znanych z aplikacji mobilnych innych bukmacherów, jak powiadomienia push czy logowanie odciskiem palca, jak i tych nowatorskich, obecnych w jej obrębie, jak chociażby opcję SuperSocial.
  • Pozwala oglądać transmisje spotkań sportowych – wszystkie mecze z transmisjami są przez bukmachera w odpowiedni sposób oznaczone, a każdej transmisji towarzyszy oferta LIVE.

Superbet aplikacja bonus 20 zł za pobranie na telefon

Legalny bukmacher Superbet daje graczom jeszcze jedną zaletę pobrania aplikacji na telefon, jest to darmowe 20 zł za samo ściągnięcie aplikacji Superbet online! Bonus 20 zł za pobranie aplikacji Superbet dostępne jest dla wszystkich nowych graczom, którzy po rejestracji na www.Superbet.pl z kodem BETONLINE, zainstalują aplikację do 7 dni od złożenia pierwszego depozytu, który nie będzie niższy niż 20 zł.

Środki bonusowe za zainstalowanie aplikacji Superbet mogą zostać wykorzystane na obstawianie pełnej oferty bukmachera, zarówno na typowanie meczów przedmeczowych jak i na żywo.

Superbet aplikacja mobilna – jak pobrać na telefon?

Zainstalowanie aplikacji na telefon z systemem Android czy iOS na pewno nie przysporzy nikomu większych problemów, jeżeli już mamy konto na stronie www.Superbet.pl to od razu rzuci nam się możliwość pobrania aplikacji na telefon, wystarczy ją pobrać i już można się cieszyć możliwością typowania meczów na telefonie. Dodatkowo Superbet przygotował niespodziankę dla nowych graczy w postaci bonus 20 zł za obstawianie zakładów na smartfonie.

Czy aplikacja mobilna firmy Superbet jest darmowa?

Tak – z aplikacji można korzystać całkowicie bezpłatnie i pobrać ją można na telefon z systemem Android i iOS. Aby móc to zrobić, trzeba mieć konto u bukmachera Superbet – jego założenie również nic nie kosztuje i trwa bardzo krótko. Rejestracja z kodem BETONLINE na stronie www.Superbet.pl to także dodatkowe 34 PLN w formie freebetu.

Dlaczego instalacja aplikacji Superbet na Androidzie wymaga od nas niestandardowych działań?

Wynika to z polityki sklepu oficjalnego sklepu z aplikacjami firmy Google. Ta zakazuje obecności w nim aplikacji mających jakikolwiek związek z hazardem – a taką właśnie jest apka Superbetu. Wszystkie aplikacje mobilne bukmacherów dostępne są bez problemu w sklepie Apple.

Czy aplikacja współpracuje z każdym urządzeniem mobilnym?

Proponowana przez firmę Superbet aplikacja mobilna działa w obrębie urządzeń z systemem Android w wersji 5.0 lub wyższej, ale też w obrębie architektury iOS w wersji większej lub równej 11.

5 / 5. Ocen: 22

Zakłady bukmacherskie

Back to top button