Bumble Bird – zatańcz w zabójczym cyklu życia i śmierci

Jeśli lubicie ciekawe i przyjemne dla oka gry zręcznościowe, koniecznie przyjrzyjcie się Bumble Bird. Aplikacja z tego wpisu na dłużej zagościła na moim urządzeniu, w związku z czym postanowiłam podzielić się swoimi odczuciami i dokładnie ją dla Was opisać :)

ww

Głównymi bohaterami produkcji są ptaki. Początkowo wcielamy się w rolę małej ptaszyny pożerającej mniejsze od siebie pisklaki. Wraz ze zjadaniem kolejnych osobników, bohater przeistacza się w silniejszego zwierza (drapieżnika) i zjada jeszcze większe smakołyki. W tym miejscu warto wspomnieć o rzeczy najważniejszej: dół planszy to śmierć – zależnie od poziomu zaawansowania – jastrząb, czy grupa innych ptaków, góra zaś stanowi raj.

wfww

W grze mamy okazję na odblokowanie różnych postaci. Robimy to na dwa sposoby. Jeden z nich to wykupienie ptaszyny, druga natomiast – zdobycie jej na planszy w postaci prezentu.

Sterowanie odbywa się w bardzo specyficzny sposób. Do dyspozycji mamy kilka opcji. Wszystkie jednak wymagają od nas położenia palca na ekranie i przesuwania go w różne strony w celu zapewnienia ptaszkowi optymalnego lotu a nam wielkiej wygody.

wff

Zabawa jest przednia od początku do końca. Nie można się nudzić nawet przez chwilę, więc z czystym sumieniem mogę polecić gierkę każdemu i dosłownie we wszystkich możliwych sytuacjach związanych z zapotrzebowaniem na ciekawą rozrywkę :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button