Cops and Robbers! – zakręcona zręcznościówka od Boombit

Boombit w ostatnim czasie sprawuje się bardzo dobrze. Wydaje bowiem takie gry, które w praktyce pasują fanom każdego gatunku. Tym razem padło na wyjątkowo oryginalny z pomysł z mało oryginalną tematyką, a mianowicie: policjantów i złodziei :) Cops and Robbers! sprawi, że zakręci Wam się w głowie (dosłownie i w przenośni).

1

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. To w przypadku opisywanej gry było bardzo pozytywne. Wpływ na to miała nie tylko grafika, nie tylko ścieżka dźwiękowa, ale przede wszystkim polska wersja językowa.

Jak pewnie już się domyśliliście, w grze będziecie wcielać się w rolę… – no właśnie – policjantów czy złodziei? Oczywiście, że złodziei. Słowo ,,złodziej” w tym przypadku nie ma złego wydźwięku, bowiem bohaterami są słodkie postaci, jak klaun, małpka, robocik, czy tym podobne i co prawda zabierają różne przedmioty, ale takie, które innym powypadały z kieszeni :)

2

W trakcie zabawy zbieramy kasę, ubrania i różnego rodzaju fanty. Złoto umożliwia nam odblokowywanie nowych bohaterów, bądź kontynuowanie zabawy od przegranego miejsca (im częściej korzystamy z opcji w jednej misji, tym droższe jest kolejne przywrócenie).

3

Kwestia sterowania to kompletny kosmos w przypadku opisywanej apki. Każda postać teoretycznie porusza się tak samo, ale w praktyce w różnym tempie, przez co wznoszą poziom trudności zabawy na wyżyny :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button