Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #129

Jesteście ciekawi co przygotowałam dla Was dziś w Androidowych Okazjach? Nie będę Was trzymać długo w niepewności :) Propozycje z tego wpisu będą co prawda płatne, ale przecenione z naprawdę wysokich kwot. Czy paczka czipsów może konkurować z jednym z tych trzech hitów?

Oto propozycje na dziś: EPOCH.2 (przecena z $4,99 na 3,49 PLN), Twin Moons (full) (przecena z $4,99 na 4,60 PLN), oraz Machinarium (przecena z $4,99 na 8,95 PLN)

EPOCH.2

EPOCH.2 to fantastyczna gra akcji z bardzo przyjemną dla oka grafiką. Jeśli dobrze czujecie się w klimatach strzelanek, koniecznie musicie skusić się na tę produkcję, bowiem zachwyca ona na każdym kroku.

Twórcy skupili się na rozwinięciu kampanii i dopasowaniu sposobu sterowania do gracza. Jestem pewna, że podczas zabawy nie zdarzy Wam się rzucić mięsem na żadną techniczną kwestię, a będziecie wręcz wyć do księżyca o kolejne części aplikacji :)

Przecena z $4,99 na 3,49 PLN. Pobierz w Google Play.

Twin Moons (full)

Lubicie przygodówki? Świetnie się składa, bo studio G5 postanowiło przecenić jedną ze swoich najlepszych gier i umożliwić graczom zabawę w pełnej wersji za trochę ponad 4 złote. Czy warto? O tym przekonacie się bardzo szybko :)

Standardowo – jak to zazwyczaj bywa w hidden objects – celem gracza jest rozwikłanie pewnej historii, znalezienie specjalnych przedmiotów, użycie ich w odpowiednim miejscu i rozwiązanie całej masy łamigłówek. Bierzcie, bo nie wiemy kiedy cena wróci do normy! ;)

Przecena z $4,99 na 4,60 PLN. Pobierz w Google Play.

Machinarium

Znacie Josefa, fantastycznego i słodkiego robota, głównego bohatera gry Machinarium? Jeśli tak, zapewne nie będę musiała Was długo namawiać do zakupu aplikacji. Jeżeli nie, wiedzcie, że na świecie istnieją tak genialne gry mobilne z robotami w rolach głównych, że często nie jesteśmy tego świadomi :)

Machinarium to bardzo przyjemna dla oka i ucha gra przygodowa, w której mały robocik stara się uratować swoją dziewczynę, która została porwana przez parszywy gang…

Przecena z $4,99 na 8,95 PLN. Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button