AppSale – promocje w AppStore #171

Witajcie ciepło w 171 odcinku AppSale ;) Przed Wami spotkanie z trzema grami – jednym symulatorem, platformówką i zręcznościówką. Mam nadzieję, że trafiłam w Wasze gusta i że po przeczytaniu tego wpisu będziecie z radością dokonywali zakupów w AppStore :)

Oto propozycje na dziś: Apache 3D Sim (przecena z $0,99 na zero), iDaggers (przecena z $0,99 na zero), oraz The Pedestal (przecena z $0,99 na zero). Dzięki dzisiejszym przecenom w sumie oszczędzicie około 12 złotych :)

Apache 3D Sim

Jesteście fanami gier wojennych, bądź przepadacie za symulatorami lotu? Świetnie się składa, bowiem właśnie w dniu dzisiejszym w promocji jest gra o nazwie Apache 3D Sim. Znajdziecie w niej wypasione helikoptery, którymi będziecie sterować na każdych wysokościach i w różnych warunkach.

Gracz ma okazję na wejście do świata zaawansowanej technicznie maszyny i wypełniać przygotowane misje. Wraz z osiąganiem kolejnych sukcesów, poziom trudności będzie ulegał zwiększeniu, przez co o nudzie w przypadku Apache 3D Sim nie ma nawet mowy :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

iDaggers

iDaggers to platformówka, która została przeniesiona z przenośnych konsolek na smartfony. Nawet na początku dostajemy naukę użycia poszczególnych klawiszy :) Całe szczęście, że dostosowaną sterowanie do obecnych czasów. Dzięki temu powstała fantastyczna gra zręcznościowa, w której biegamy, skaczemy, uderzamy i wykonujemy uniki.

Nie powiem, by obsługa rzucającego nożami ludzika była łatwa, ale z pewnością należy przyznać jej tytuł bardzo przyjemnej. Początkowe potyczki mają się poziomem trudności nijak do dalszych epizodów z bossami, czy małpiszonami :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

The Pedestal

wefe

Ostatnia propozycja dnia dzisiejszego, to szalony wojownik, który ze wszystkich sił stara się uniknąć pocięcia przez latające noże i inne ostre przedmioty. Naszym zadaniem jest oczywiście sprawienie, by nie tylko zyskał wyższy pas w swojej dyscyplinie, ale przede wszystkim – przetrwał jak najdłużej na planszy.

ef

Wiem jedno – nowe pasy można zyskać zbierając odpowiednią ilość punktów. Niestety, nie było mi dane tego doświadczyć, wiec nie przedstawię Wam żadnych konkretnych danych. Może tylko tyle – zaczynamy od żółtego :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button