AppSale – promocje w AppStore #172

Cześć i czołem :) Witajcie wiosennie w 172 odcinku AppSale. Jesteście ciekawi co ciekawego przygotowałam dla Was na dziś? Nie trzymam Was dłużej w niepewności :)

Oto propozycje na dziś: Open Bar! (przecena z $1,99 na zero), Office Story (przecena z $2,99 na zero), The Lost Chapter (przecena z $0,99 na zero).

Open Bar!

eqfeq

Open Bar!  to interesująca gra logiczna, a dokładniej puzzle z kolorowymi elementami. Zadaniem gracza w aplikacji jest takie ułożenie bloczków, by łączyć ze sobą ścianki w tym samym kolorze. Nie jest to proste, szczególnie w dalszych etapach gry.

qef

Jeśli się pospieszycie nabędziecie tę wielką skarbnicę leveli za darmochę, zamiast 2 dolarów. Nie wiemy jak długo potrwa promocja, więc do dzieła!

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Office Story

Office Story to z kolei genialny symulator, w którym wcielamy się w rolę właściciela pewnej firmy tworzącej aplikacje. Na początku nie robimy wiele, bowiem zajmujemy się zakupem mebli biurowych i podpisywaniem banalnych umów. Z czasem jednak zaczynamy porządnie rozwijać żagle. Programujemy, pracujemy i sprzedajemy swoje dzieła.

Pieniądze, które uda nam się zarobić, przeznaczamy na dopieszczenie biznesu i wyciąganie jeszcze większej ilości kokosów. Proste? Tak tylko się wydaje! ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

The Lost Chapter

Jesteście chętni na przygodówkę w morderczym klimacie? Jeśli tak, świetnie się składa, bo The Lost Chapter to właśnie tego typu produkcja. Wcielamy się w niej w rolę człowieka, który ma pomóc w rozwikłaniu tajemniczego morderstwa. Jak sądzicie? Ile zajmie Wam dochodzenie do prawdy? :)

Gra czeka tylko na pobranie w AppStore. Spieszcie się – jeśli lubicie podejmować dyplomatyczne decyzje i mieć wpływ na rozwój wypadków, koniecznie pędźcie do jabłuszkowego sklepu i pobierajcie apkę póki darmowa ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button