Sky Dancer – przygodówka od której kręci się w głowie

Sky Dancer to gra przygodowa, która zapowiada się niewinnie, ale po uruchomieniu dosłownie rozkłada człowieka na łopatki. Kiedy pobrałam tytuł, spodziewałam się zwykłej ,,pacajki”, która nie skradnie mi więcej, niż 5 minut. Okazało się, że Sky Dancer to połączenie zręcznościówki z runnerem. Co więcej – to połączenie jest naprawdę rewelacyjne!

Akcja gry toczy się w powietrzu. Gdzieś, gdzie widać księżyc, lecz nie można dostrzec planet. Jedyne obiekty z jakimi się spotykamy, to zawieszone platformy.

Naszym celem jest przeskakiwanie między skalnymi elementami, zbieranie wirtualnych monet, omijanie kamieni, oraz dbanie o to, by nie spaść w przepaść – czasem wiąże się to z koniecznością nakierowania bohatera na odpowiednią platformę jeszcze podczas lotu.

Zabawa jest świetna i z każdą minutą zaskakuje. Jeżeli sądzicie, że będziecie się nudzić w minimalistycznej grafice i prostych zasadach, jesteście w błędzie. Gra jest naprawdę trudna, ale zdecydowanie nie monotonna. Polecam ją wszystkim fanom przygodówek :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button