Najważniejsze funkcjonalności aplikacji mobilnych polskich bukmacherów

W dzisiejszych czasach standardem u polskich legalnych bukmacherów stało się posiadanie przez nich aplikacji mobilnej i choć każdy z nich stara się dostosować do tego w jak najbardziej konkurencyjny i przyjazny użytkownikowi sposób, część z nich robi to zdecydowanie lepiej od innych. W obrębie tego artykułu przedstawimy bukmacherów z aplikacjami mogącymi być stawianymi jako wzór dla innych. Główną jego część poświęcimy jednak podstawowym funkcjonalnościom, które powinny znaleźć się w obrębie tychże aplikacji.

aplikacja polskich bukmacherów
Jakie funkcje powinna mieć aplikacja bukmacherska?

Sposób logowania – im prościej, tym lepiej

Użytkownicy korzystający z aplikacji cenią sobie jej dostępność i możliwość zakupu kuponów momentalnie po sięgnięciu po nią. Szybki dostęp do oferty to podstawa, którą może zapewnić sprawne logowanie się. Najlepiej, żeby aplikacja umożliwiała robienie tego:

  • w standardowy sposób, przez podanie loginu i hasła;
  • odciskiem palca, a zatem przez czytnik linii papilarnych w posiadającym go telefonie,
  • skanem twarzy w telefonach, które tę funkcjonalność wspierają.

Bardzo istotne jest też to, aby aplikacja zapamiętywała logowanie, przynajmniej na kilka godzin. Niedopuszczalne jest wymaganie od nas przechodzenia przez ten proces za każdym razem, gdy tylko zablokujemy ekran (na przykład po to, by skupić się na oglądanym na żywo spotkaniu).

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Powiadomienia push, czyli jedna z podstaw

Jedną z najważniejszych funkcjonalności, w które wręcz musi zostać wyposażona każda bukmacherska aplikacja mobilna są powiadomienia push, które informują o najważniejszych wydarzeniach w obrębie obserwowanych lub już wytypowanych przez nas spotkań. Kluczowe jest to, by były one niezawodne i informowały nas o istotnych wydarzeniach w momencie ich wystąpienia (a nie, dajmy na to, po kilku minutach).

Dobrze byłoby, aby powiadomienia push można było skonfigurować, ustalając, które z nich chce się dostawać, a których nie. Nie każdy chce otrzymywać powiadomienia o bonusach, a niektórzy w ogóle nie chcą dostawać żadnych. Taka opcja też musi istnieć.

Statystyki, wykresy i analiza

Dobra aplikacja to taka, która będzie zawierała w sobie wszystko, co jest niezbędne do typowania. Jako że analiza statystyk jest w nim niezwykle istotna, również i one powinny zostać w niej zawarte. Im jest ich więcej i im bardziej są szczegółowe, tym lepiej. Liczy się również dobry dostęp do nich, najlepiej bezpośrednio z oferty kursowej – często jest tak, że chcemy spojrzeć na nie w czasie spotkania na żywo. Musimy mieć taką możliwość.

betfan bonus na telefon
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Nie tylko obecność statystyk, ale i forma ich zaprezentowania ma ogromne znaczenie. Musi być czytelnie, intuicyjnie i bez żadnych niedomówień.

Mobilne zarządzanie kontem

Aplikacja mobilna bukmachera powinna dawać nam możliwość wprowadzania zmian do naszego konta. Liczy się w niej zwłaszcza dokonywanie wpłat i wypłat – im szybsze i sprawniejsze, tym lepiej dla niej.

Dobrze byłoby, gdyby aplikacja pozwalała nam śledzić postępy w obrocie bonusów, ale też by umożliwiała zmianę danych osobowych czy tych służących do logowania. Jeśli dałoby się za jej pośrednictwem weryfikować własne konto, również byłoby świetnie i wygodnie.

Transmisje telewizyjne – przywilej najlepszych

Idealnym dla bukmacherskiej aplikacji mobilnej byłoby oferowanie przez nią dostępu do transmisji telewizyjnych wybranych spotkań, najlepiej w przypadku wszystkich meczów możliwych do typowania na żywo, preferowanie na podzielonym z opcjami bukmacherskimi ekranie. Wymaga to jednak nie tylko odpowiedniego zaprojektowania tejże aplikacji, ale i pozyskania stosownych licencji i trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że mogą sobie na to pozwolić wyłącznie czołowi zawodnicy na polskim rynku.

Bukmacherzy z najlepszą aplikacją mobilną

Choć na polskiej scenie bukmacherskiej działa kilkanaście różnych podmiotów, to zaledwie kilka z nich wyróżnia się ze swoją własną aplikacją mobilną. Do tych buków zaliczyć możemy:

  • STS (Star-Typ Sport) – trzeba przyznać, że aplikacja aktualnie czołowego bukmachera w polskiej branży tematycznej zaskakuje jakością wykonania, przyjaznym interfejsem oraz mnogością dostępnych funkcji. STS na telefonie daje dostęp do pełnej oferty tego buka, ale też do wyżej przez nas wspomnianych transmisji telewizyjnych wybranych spotkań.
  • Fortuna – aplikacja Fortuny jest kolejną, którą można stawiać za wzór tych najlepiej wykonanych. Nie dość, że w przyjazny sposób prezentuje pełną ofertę bukmachera to naszpikowana jest funkcjonalnościami zwiększającymi wygodę użytkowania, ale też poprawiającymi typowanie na żywo i przedmeczowo. Jest też kolejną, a zarazem jedną z nielicznych, dającą dostęp do transmisji telewizyjnych. Za darmo dla wszystkich obstawiających.
  • Betclic – apka tegoż bukmachera cechuje się najwyższym poziomem wykonania, przede wszystkim pod względem czytelności interfejsu. Zwraca uwagę fakt, że wszystko jest w nim wykonane w sposób intuicyjny, a przede wszystkim zaserwowane w takiej formie, jak w głównym serwisie internetowym operatora. Korzystający z niego z pewnością to docenią i szybko się w nim odnajdą. Oczywiście aplikacja Betclic na telefon prezentuje pełną ofertę buka, ale też daje dostęp do wszystkich podstawowych funkcjonalności, z powiadomieniami push na czele.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button