SyPressure – mobilny barometr

Na łamach AppsBlogu wielokrotnie wspominaliśmy już o aplikacjach pogodowych dostępnych na telefony komórkowe. Z tego co sobie przypominamy, żaden z nich nie oferował opcji sprawdzania aktualnego ciśnienia atmosferycznego. Dlatego właśnie w dzisiejszym wpisie postanowiliśmy opisać Wam program SyPressure, którego najkrócej nazwać można mobilnym barometrem.

Już na samym początku tego wpisu warto wspomnieć, że opisywany tutaj program działa prawidłowo jedynie na telefonach, w których zamontowany jest barometr. Są to między innymi Samsung Galaxy S III i Samsung Galaxy Nexus. Co z użytkownikami innych urządzeń? Niestety, w tym akurat przypadku będą oni musieli oni obejść się smakiem.

SyPressure  jest bardzo prostym narzędziem. Nie możecie więc spodziewać się po nim jakichś skomplikowanych opcji. Według nas, nie jest to wada programu. Oferuje on bowiem to, co powinien i naprawdę nieźle mu to wychodzi.

Ekran główny aplikacji z tego wpisu zawiera informacje na temat aktualnego ciśnienia atmosferycznego. Poza samą wartością w hPa, możemy dowiedzieć się w nim, czy ciśnienie spada, czy też rośnie, a nawet sprawdzić zmienność pogody na dworze.

Warto również dodać, że narzędzie wyprodukowane przez studio SyMatic umożliwia nam włączenie automatycznych aktualizacji danych. Możemy wybrać odświeżanie co jedną minutę, pięć minut albo co kwadrans. W tej kwestii, wybór należy do nas.

Według nas, sporym atutem SyPressure  jest też jego oprawa graficzna. Interfejs użytkownika wygląda w nim bardzo ładnie i jest niezwykle przejrzysty. Poza tym, nie możemy nie wspomnieć, że samo narzędzie oferuje widget na pulpit, a tego typu funkcję ciężko jest znaleźć nawet w bardzo popularnych programach.

Mobilny barometr można pobrać z Google Play. Dostępny jest on w dwóch wersjach: płatnej i bezpłatnej. Czy warto go pobrać? Jeżeli ciśnienie atmosferyczne ma dla Was znaczenie (chociażby ze względów zdrowotnych), z całą pewnością tak.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button