Jakie usługi dodatkowe mają bukmacherzy w aplikacji mobilnej?

Bukmacherskie aplikacje mobilne stale zyskują na zainteresowaniu. Wynika to z tego, że dzisiejsze społeczeństwo jest ściśle związane z nowoczesnymi technologiami i ceni sobie wygodę, mobilność i szybkość – również w obszarze zakładów wzajemnych. Nie dziwi więc fakt, że niemal wszyscy polscy bukmacherzy to właśnie w apkach mobilnych upatrują jeszcze większego zarobku. Ich integralną częścią już jakiś czas temu stały się tak zwane usługi dodatkowe. Które z nich są oferowane przez bukmacherów w ich aplikacjach i dlaczego ich wdrażanie do tego typu oprogramowania jest rozsądne? Na tym skupimy się w dzisiejszym wpisie.

usługi dodatkowe w aplikacji bukmachera
Jakie usługi dodatkowe mają bukmacherzy w aplikacji mobilnej?

Usługi dodatkowe dostępne w aplikacjach mobilnych polskich operatorów

Jako że aplikacje mobilne polskich bukmacherów w zdecydowanej większości są tworzone na wzór ich serwisów internetowych, starają się doścignąć je pod kątem prezentowanej oferty. U większości bukmacherów doskonale im to wychodzi (bo i musi), a w ich obrębie można typować nie tylko klasyczne spotkania sportowe, ale i usługi dodatkowe. W tym momencie wyróżnić można dwie:

  • sporty wirtualne – w ich obrębie obstawiać możemy fikcyjne spotkania sportowe, w całości zorganizowane przez algorytmy komputerowe. Bukmacher Superbet czy inny popularny w Polsce prezentuje je w postaci symulacji komputerowych (przypominających gry wideo), a same w sobie nie bazują one na losowości, a właśnie na dokładnych i precyzyjnych obliczeniach;
  • gry karciane – nowość na światowym rynku szybko trafiła do Polski i stała się integralną częścią oferty rodzimych bukmacherów oraz ich aplikacji mobilnych. W tej usłudze obstawiamy symulowane rozdania w legalnym pokerze online, blackjacku i innych grach karcianych mogących być kojarzonymi z kasynem. Nie są one wygenerowane komputerowo, a bazują na losowości – transmisje są z kolei tymi rzeczywistymi, nagrywanymi w profesjonalnym studio, najczęściej kompletnie niezależnym od bukmachera.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Specyfika usług dodatkowych została przeniesiona do aplikacji mobilnych. Oznacza to, że również w ich obrębie są one dostępne całodobowo i pozwalają na szybkie rozwiązywanie zawieranych w ich obrębie zakładów (maksymalnie kilkuminutowe). Same w sobie oczywiście korzystają z salda głównego u konkretnego bukmachera – tego samego, z którego pobierane są środki na klasyczne zakłady.

Interfejs usług dodatkowych w aplikacjach mobilnych

Aplikacje mobilne wymagają od bukmachera specjalnego podejścia w kontekście interfejsu. Musi on zadbać o to, by wszystko było w nich nie tylko czytelne, ale i intuicyjne. Każdy buk poniekąd zmuszony więc został dostosować swoje usługi dodatkowe do tego, by działały w obrębie ekranów o stosunkowo niewielkiej przekątnej, jednocześnie oferując możliwość oglądania symulacji lub transmisji oraz korzystania z oferty bukmacherskiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

W praktyce wygląda to tak, że w większości przypadków ekran usług dodatkowych jest podzielony na pół – w górnej jego części wyświetlana jest „przyklejona” transmisja czy to rozdania w grze karcianej, czy też symulacji sportu wirtualnego. Na dole z kolei można dokonywać operacji bukmacherskich ściśle z nią związanych. Oczywiście całość może zmieniać kształt zależnie od urządzenia, z którego się korzysta. Z pewnością inaczej wygląda w obrębie dysponującego większą przestrzenią roboczą tabletu aniżeli na znacznie mniejszym telefonie.

Dlaczego usługi dodatkowe w aplikacjach są czymś dobrym dla bukmacherów i dla nas?

Usługi dodatkowe, jakie oferują najlepsi bukmacherzy znane są ze swojej specyfiki – nie bez powodu jednak to właśnie na nie stawia współcześnie zdecydowana większość polskich operatorów, dbając o to, by trafiały one również do ich aplikacji mobilnych. Dlaczego jest to dla nich tak ważne? Przede wszystkim ze względu na, generowane przez te usługi zarobki, co jest dość oczywiste. Z uwagi na ich dostępność, ludzie bardzo chętnie sięgają po nie w mniejszych lub większych przerwach między obstawianiem rzeczywistych spotkań sportowych. Ich szybka formuła zachęca z kolei do ciągłego zawierania zakładów – nawet jeśli te opatrywane są niską stawką, dla bukmachera wiążą się z dodatkowym przychodem o bardzo stałym charakterze.

superbet aplikacja z bonusem na start
Superbet aplikacja mobilna z bonusem na start

Nie da się jednak powiedzieć, że bukmacherzy w jakikolwiek sposób „żerują na nas” swoimi usługami dodatkowymi. Te są bowiem atrakcyjne również z naszej perspektywy. Jak bowiem wiadomo:

  • są dostępne całodobowo – możemy więc z nich skorzystać o dowolnej porze dnia i nocy, zawsze mogąc liczyć na dokładnie to samo;
  • za pośrednictwem aplikacji możemy po nie sięgać wszędzie – urządzenia przenośne mamy zawsze ze sobą – a wraz z nimi mamy też usługi dodatkowe;
  • są niezobowiązujące – jedna rozgrywka w usługach dodatkowych trwa zaledwie kilka minut. Można po nie zatem sięgać chociażby tuż przed odłożeniem telefonu czy tabletu przed snem;
  • nie wymagają dogłębnej analizy – obstawiając klasyczne spotkania sportowe musimy liczyć się z koniecznością poświęcenia czasu na jak najbardziej szczegółową analizę – tutaj jej nie ma. 

Co się stanie, gdy w czasie obstawiania usługi dodatkowej w aplikacji bukmacherskiej rozładuje nam się telefon?

Jeżeli udało nam się zakupić kupon, zostanie on rozwiązany w sposób standardowy. Najlepsze bukmacherskie aplikacje mobilne dają nam wgląd w historię zakładów – w przypadku niektórych usług dodatkowych (w szczególności gier karcianych) pozwalają zobaczyć nie tylko historyczne wyniki, ale i towarzyszące im fragmenty transmisji.

Czy usługi dodatkowe w obrębie aplikacji mobilnych pobierają dużo transferu?

Każda z usług dodatkowych jak na przykład STS na telefon wyświetla na naszym ekranie przenośnym obraz na żywo – czy to symulację komputerową (sporty wirtualne), czy też bardziej profesjonalną transmisję (gry karciane). Naturalnym jest, że obie te rzeczy sięgają po nasz transfer. Pobierają go jednak bardzo mało – nieporównywalnie mniej niż chociażby aplikacje do oglądania filmów (YouTube i inne).

Co trzeba zrobić, aby móc sięgnąć po usługi dodatkowe w aplikacji bukmacherskiej?

Przede wszystkim musimy zainstalować ową aplikację – najlepiej taką od bukmachera, który daje dostęp do wszystkich istniejących obecnie usług dodatkowych, gdyż typowanie na telefonie nie jest dostępne wszędzie. Konieczne jest także zarejestrowanie się u niego oraz wpłacenie środków na typowanie. Wszystkie te akcje wykonamy w obrębie samej aplikacji.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button