forBET aplikacja mobilna – zalety, funkcjonalności i użytkowanie

forBET to firma, która uważana jest w Polsce za jedną z tych najlepszych. Na bieżąco podąża ona za trendami na rynku, czego dowodem są często organizowane przez nią akcje promocyjne, wdrażane do jej oferty usługi dodatkowe, ale też rozwiązania technologiczne, które implementuje. Jednym z tych podstawowych, a zarazem najważniejszych jest jej aplikacja mobilna. Jak wypada ona na tle tych oferowanych przez konkurencję? Jaką ofertę można w niej znaleźć i w jakie funkcjonalności została wyposażona? Te kwestie poruszymy w dzisiejszym wpisie.

aplikacja mobilna forbet online
forBET aplikacja mobilna – zalety, funkcjonalności i użytkowanie

Oferta w aplikacji mobilnej forBET

Aplikacja bukmacherska firmy forBET celuje w prezentowanie klientom pełnej oferty bukmachera, bez żadnych wyjątków. W związku z tym pozwala nam na sięganie po możliwość obstawiania wszystkich spotkań w obrębie oferty przedmeczowej. Jesteśmy tutaj w stanie obstawiać również mecze, które rozgrywają się w formule „na żywo”, z dynamicznymi kursami i opcjami bukmacherskimi, które odświeżają się w niej na bieżąco, w czasie trwania kolejnych spotkań, bez potrzeby ręcznego odświeżania aplikacji. Warto wspomnieć, że wiele spośród spotkań udostępnianych w formule LIVE możemy obstawiać w towarzystwie ich transmisji, darmowych dla każdego użytkownika oprogramowania polskiego operatora zakładów wzajemnych.

Z oferty prezentowanej w obrębie aplikacji mobilnej jesteśmy w stanie korzystać w sposób niemal błyskawiczny – wszystko ze względu na to, że została ona zamknięta w bardzo intuicyjny i uproszczony interfejs, zawsze dopasowujący się do przestrzeni roboczej, jaką dysponujemy. Aplikacja dba zatem o prezentacje oferty bukmachera – jeżeli dysponujemy większym ekranem, umiejętnie go wykorzystuje, wstawiając w wolną przestrzeń czy to statystyki, czy też dodatkowe opcje bukmacherskie, z których możemy korzystać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najważniejsze funkcje aplikacji mobilnej forBET

Aplikacja mobilna bukmachera forBET powstała z myślą o tym, by stanowić alternatywę (a nie zaledwie uzupełnienie) jego głównego serwisu internetowego. W związku z tym daje nam ona dostęp nie tylko do wszystkiego tego, co wspomniany przez nas serwis. Została bowiem wyposażona w szereg funkcji, wiele z których jest standardem dla tego typu oprogramowania w branży bukmacherskiej, a wiele z których stanowi swoistą nowość w jego obrębie. Nie wszyscy bukmacherzy w Polsce stawiają na aplikację do typowania na telefonie, a szkoda, bo to przecież już żadna nowość.

Powiadomienia push

Aplikacja forBET na bieżąco informuje nas o wszystkim tym, co mogłoby być dla nas ważne. Za pośrednictwem powiadomień push przesyła nam informacje na temat zmian w obstawianych przez nas spotkaniach, ale i w tych, którymi zainteresowanie wyraziliśmy. Na bieżąco przesyła nam też specjalne oferty bonusowe bukmachera. Powiadomienia push można właściwie skonfigurować, by dostawać wyłącznie takie, które są dla nas przydatne.

superbet aplikacja z bonusem na start
Superbet aplikacja mobilna z bonusem na start

Czat z innymi graczami

Dzięki czatowi wbudowanemu w aplikację jesteśmy w stanie rozmawiać z innymi graczami na wszystkie możliwe tematy. Możemy też dzielić się z nimi naszymi kuponami, poddając je pod ich komentarz, ale też chwaląc się swoimi osiągnięciami.

Kilka opcji logowania

Dzięki aplikacji mobilnej forBET jesteśmy w stanie sięgnąć po trzy metody logowania:

  • odciskiem palca, którego wykorzystamy wyłącznie w urządzeniach z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych;
  • kodem PIN, który ustalimy przy pierwszym uruchomieniu apki, albo później, w jej ustawianiach;
  • klasycznie, a zatem za pośrednictwem loginu i hasła.

Wyszukiwarka kursów

Jeżeli nie mamy pomysłu na kupon, w aplikacji mobilnej forBET możemy skorzystać z tak zwanej wyszukiwarki kursów. Dzięki niej, na podstawie wskazanych przez nas kryteriów (pokroju oczekiwanej wygranej, stawki czy dnia, w którym ma się odbyć spotkanie) przedstawione nam zostaną oferty szyte na miarę naszych oczekiwań i dążeń.

Aplikacja forBET – instalacja i użytkowanie

Aby móc korzystać z aplikacji mobilnej stworzonej przez firmę forBET, musimy najpierw ją zainstalować. Proces instalacyjny nie należy do najbardziej skomplikowanych, a jak przeczytamy opinie na stronie betonline.net.pl dla wielu graczy instalacją to bułka z masłem. Instalacja jest banalna zwłaszcza w przypadku urządzeń z systemem iOS na pokładzie – ich użytkownicy muszą jedynie pobrać aplikację z oficjalnego sklepu Apple (App Store) – proces instalacji zakończy się w sposób automatyczny.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Choć użytkownicy urządzeń z Androidem na pokładzie również nie powinni mieć problemów z instalacją, nie mogą do niej wykorzystać oficjalnego sklepu Google’a – wszystko ze względu na to, że nie publikuje on w swoim obrębie aplikacji w jakikolwiek sposób powiązanych z hazardem. Aby zatem zainstalować apkę forBET, jego użytkownicy muszą:

  1. Zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – opcja taka dostępna jest w ustawieniach telefonu, najczęściej w zakładce „Bezpieczeństwo”.
  2. Pobrać plik .apk z oficjalnej strony internetowej www.iforBET.pl.
  3. Uruchomić ten plik i zainstalować aplikację – najprościej będzie to zrobić poprzez stuknięcie w ikonkę pobranego pliku na ekranie powiadomień.

Korzystanie i typowanie na telefonie z aplikacją mobilną forBET wymaga od nas posiadania konta u bukmachera. To jest współdzielone, co oznacza, że skorzystamy z tego samego w obrębie aplikacji mobilnej, co w jego głównym serwisie internetowym. Z poziomu aplikacji założymy jednak nowe konto (jeśli takowego nie posiadamy), zasilimy je pierwszymi (i kolejnymi) środkami, ale też zawrzemy zakład na wybrane przez nas spotkanie.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Czy aplikacja mobilna firmy forBET jest darmowa?

Podobnie jak inne aplikacje mobilne bukmacherów, tak i korzystanie z aplikacji firmy forBET nie kosztuje absolutnie nic – podobnie zresztą, jak wymagane do tego konto u tegoż operatora. Nie musimy obstawiać, aby móc zapoznawać się z ofertą apki.

Czy aplikacja mobilna forBET działa na tabletach?

Tak – aplikacja mobilna forBET, STS czy innych popularnych bukmacherów jest w stanie działać na każdym urządzeniu mobilnym wyposażonym w system Android lub iOS, za wyjątkiem tych nieposiadających odpowiednich ekranów do wyświetlenia jej (na przykład na smartwatchach).

Czego wymaga od nas aplikacja mobilna firmy forBET?

Przede wszystkim posiadania urządzenia z systemem Android lub iOS. Aby z niej korzystać, musimy też posiadać konto u bukmachera – jest ono współdzielone z tym w jego głównym serwisie internetowym (jeśli już je mamy, nie musimy zakładać kolejnego).

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button