Race Illegal: High Speed 3D – nielegalne wyścigi

Gry wyścigowe i „strzelanki”, to zdecydowanie ulubione produkcje męskiej części graczy, a więc największej grupy ściągających z Google Play. Oto przed nami kolejna z nich, a konkretniej Race Illegal: High Speed 3D.

illegalracing

Łał, będziemy mieli do czynienia z grafiką 3D, na co wskazują nawet i screeny. Włączam więc grę, ściąga się w 3 sekundy (8,3MB) i instaluje. Pięknie. Uruchamiam ją i tutaj do pobrania 174MB. Ok, żaden kłopot – to nie rok 2005, żeby długo czekać na pobranie takiej ilości danych. Okazało się, że zamiast transferu kilku MB/s musiałem męczyć się z 150KB/s, co oznaczało około dwudziestu minut czekania.

Po uruchomieniu aplikacji okazało się, że dostępny jest także język polski! Do dyspozycji otrzymujemy trzy tryby rozgrywki. Pierwszy z nich to kariera, drugi szybki wyścig oraz ostatni tryb multiplayer.
Kariera ma również swoją fabułę i rozpoczyna się wizytą w szpitalu. Bardzo ułatwia przechodzenie gry polski język, bo trzeba czytać. Szybki wyścig to również kilka trybów takich jak utrzymaj prędkość, zdobycie pierwszego miejsca, król driftu, zniszcz wszystkich, ostrożna jazda oraz utrzymaj prędkość. Sieciowo również gra wygląda świetnie – rozgrywka toczona jest w pokojach, które sami możemy tworzyć i dołączyć do istniejących.

Do dyspozycji dostaniemy 20 zróżnicowanych torów oraz 9 samochodów. Wszystkie z nich możemy tuningować. Do tego trzy sposoby sterowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Pod względem technicznym nie można grze prawie nic zarzucić. Trasy jak i samochody wyglądają dobrze. Ogólnie grafika to dość mocna strona produkcji. Spójrzcie na screeny – dokładnie tak wygląda gra. Udźwiękowienie również jest bardzo dobre, a przypominamy, że to wszystko za darmo! Jest jednak jedna wada – poziomy jak i przechodzenie pomiędzy kolejnymi opcjami w menu trwa bardzo długo. Ekran wczytywania pojawia się na naprawdę długo!

Ocena 9+/10
Mnóstwo trybów, świetna realizacja – i to za darmo!

Zapraszamy więc do Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button