Pojedynek apek do ukrywania naszych danych!

W kolejnym odcinku „Operacji: Aplikacji!” Angelika zaczęła od propozycji dla iOSa. Dzięki aplikacji NASA Earth As Art zobaczymy jak niesamowicie wygląda nasza planeta z kosmosu. Program pozwala nam spojrzeć na Ziemię z perspektywy pięciu satelitów. Ponieważ rejestrują one obrazy z tak daleka, to co widzimy często przypomina abstrakcyjne dzieła sztuki. Według mnie każdy powinien kiedyś zobaczyć Ziemię z takiej perspektywy, dlatego jak najbardziej warto skusić się i pobrać tę apkę.

Postale to z kolei program, który pomoże nam stworzyć własną pocztówkę z podróży. Podobno w dosłownie kilka minut powstanie niepowtarzalna widokówka. Pomysł niby jest prosty, ale na sezon wakacyjny jak znalazł.

3
Jeśli pomyślimy o tym ile naszych prywatnych danych przechowujemy w smartfonach, to może się okazać, że niektóre z tych informacji chcielibyśmy zachować tylko dla siebie. Dlatego Angelika tym razem przygotowała dla nas propozycje dwóch aplikacji, które nam w tym pomogą: Hide It Pro kontra Vault-Hide. Pierwsza apka działa szybciej i sama całkiem nieźle się kamufluje, za to druga w płatnej wersji oferuje nam funkcję automatycznego robienia zdjęć osobom próbującym włamać się do naszych ukrytych danych.

Ten pojedynek z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy chętnie skorzystają z szansy ukrycia tego, czym nie mają ochoty dzielić się z przypadkowymi użytkownikami telefonu.
Zobacz najnowszy odcinek pod tym linkiem, a kolejny zobaczycie już za tydzień!

Zakłady bukmacherskie

Back to top button