GSam Battery Monitor – bateria pod kontrolą

Masz problem z baterią w swoim telefonie? Rozładowuje się krótko po tym jak odłączysz telefon od ładowarki? Ta aplikacja pomoże Ci szybko zdiagnozować przyczynę krótkiej żywotności Twojej baterii!

„GSam Battery Monitor” to aplikacja wydana przez programistów z GSam Labs, którzy specjalizują się w produkcji przydatnych i pomocnych dodatków na telefon. „GSam Battery…” skupia się na dogłębnej analizie baterii telefonu, uwzględniając wszystkie dane związane z długością jej pracy. Aplikacja pokazuje nam ile procent baterii zostało w przełożeniu także na godziny i czas rozmów.  Uwypukla też takie dane jak temperaturę baterii i jej napięcie. Jednak chyba najważniejszą funkcją tej aplikacji dla użytkownika są przedstawione dane zużycia baterii poprzez wszelkie inne aplikacje i funkcje telefonu ( np.  ekran, radio, Bluetooth, Wi-Fi). Za pomocą dostępnego wykresu możemy zbadać amplitudę i wahania procentowego stanu pojemności a także temperaturę baterii w określonej godzinie.  Aplikacja udziela przydatnych wskazówek, które pozwolą nam zwiększyć wydajność baterii jak i zwiększyć jej żywotność. Użytkownik może także odczytać średni czas pracy baterii.

Aplikacja została stworzona w sposób bardzo czytelny i przejrzysty. W łatwy sposób możemy dowiedzieć się gdzie tkwi problem szybkiego wyładowywania się telefonu i dostać radę w jaki sposób możemy temu zaradzić. Bateria jest poddawana dogłębnej analizie i nic się nie ukryje przed czujnym okiem aplikacji.

„GSam Battery Monitor” polecam wszystkim posiadaczom telefonu, bez wyjątku.  Jest to doskonały lek na krótki żywot każdej baterii. Ogólna ocena : 10/10.

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button