Fruit Jump! – kolejna gra, w którą grać możemy w nieskończoność

fruitjumpJeśli podobały Ci się gry, w które można grać w nieskończoność (na przykład niedawno opisywana tutaj Doodle Jump) to na pewno spodoba Ci się gra z dokładnie tego samego typu, a więc. Fruit Jump. Przenieś się do przesłodkiego świata owoców i skacz jak najwyżej.

W Fruit Jump kontrolujemy mały owoc, który przypomina chyba w sumie jabłko. My oczywiście poruszamy się do góry i skaczemy po platformach w tym czasie zbierając monety. Każda z nich dodaje nam przyspieszenia i również wyrzuca nas do góry. Pojawią się momenty w grze, gdzie będziemy się przemieszczać tylko za pomocą monet.

Na wyższych poziomach platformy zaczynają się poruszać w lewo i prawo i zaczynają się pojawiać przeciwnicy, na których musimy uważać.

Wydawać by się mogło, że tak ładnie wyglądająca gra jest przeznaczona tylko dla dzieciaków i jest zbyt prosta dla nas, doświadczonych już graczy. Ale tak nie jest. Gdy uda nam się dotrzeć wyżej, to okazuje się, że Fruit Jump może być trudne!

Oczywiście nie żeby nie było zbyt nudno znajdziemy także power-upy oraz różne owoce(dokładnie 7), którymi możemy się poruszać. Sterowanie odbywa się za pomocą przechylania telefony w odpowiednią stronę. Nasz owoc odbija się od platform automatycznie.

Gra wygląda bardzo cukierkowo. Słodziutki owoc, sympatyczne animacje, mnóstwo kolorów. Wszystko to wygląda naprawdę przyjemnie dla oka i fajnie się na to patrzy, a ta cukierkowość o dziwo nie odrzuca.

Ocena 8/10
Bardzo fajna gra, polecamy!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button