Zgadnij to – cwana skarbnica zagadek!

Granie to nie tylko czas odmóżdżenia ale także myślenia! Połącz przyjemne z pożytecznym: wysil swój umysł i czerp z tego przyjemność. Koniec z bezcelowym stukaniem po ekranie telefonu!

„Riddle That” czyli „Zgadnij to” to produkcja polskiego zespołu Morel, który ma na koncie tylko dwie wydane aplikacje. Ta prosta w obsłudze gra polega na rozwiązywaniu zagadek  jak najprostszy sposób. Uwaga! Sam musisz znaleźć najłatwiejszą drogę do rozwiązania. Gra nie wymaga szerokiej znajomości pojęć związanych z naukami ścisłymi, kulturą czy sztuką. Liczy się tutaj wiedza ogólna i umiejętność logicznego myślenia. Aplikacja podzielona jest na sezony a każdy z nich posiada 25 poziomów trudności, które musimy pokonać aby w efekcie końcowym dostać się na Tablicę Chwały. Każdy poziom zawiera podpowiedź, która niejasno określa rozwiązanie zmuszając gracza do myślenia i szukania łatwych rozwiązań ( np. pomoc u wujka Google). Liczy się tutaj spryt i wprawa w rozwiązywaniu zagadek po jak najprostszej linii.  Prosta obsługa, nutka rywalizacji, wykorzystanie umysłu sprawiają, ze gra jest atrakcyjna dla każdego gracza.

Grafika aplikacji jest bardzo dobra, przyjemne dla oka kolory i przejrzystość ułatwiają mobilizowanie umysłu do wzmożonego wysiłku. Gra nie posiada dźwięków co również wpływa na jej korzyść – użytkownik nie jest zmuszony do słuchania melodii nie przyjemnych dla ucha ( jak często się to zdarza w aplikacjach).

Gra jest świetną formą rozrywki dla osób w każdym wieku. Po co się nudzić skoro można efektywnie spędzić swój wolny czas. Ogólna ocena 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button