Mój Piękny Świnka – Kali lubić, Kali jeść

Marzyłeś o tym aby mieć własne zwierzątko i zajmować się nim jak swym własnym dzieckiem? Od teraz masz możliwość posiadania żywej istoty na swoim telefonie!

„Mój piękny świnka”  – niezwykle trafie gramatycznie przetłumaczony tytuł przez Google Play mówi sam za siebie o jakości aplikacji. Gra jest wydana przez Alexandre Fredenucci – który w swoim katalogu oferuje na gry analogiczne do świnki, tylko że bohaterami są kotki, pieski, dzieci czy też kurczaki. Każda aplikacja jest zupełnie taka sama, tylko zmieniają się bohaterowie a my możemy wybrać najbardziej słodkie zwierzątko! Co możemy robić z naszą świnką? Oczywiście, trzeba ją karmić ( przekarmienie grozi przymusowym treningiem na bieżni), wykąpać, nauczyć gry na instrumencie, łowić ryby, strzelać balonami, podlać kwiatki…. Czyli wszystkie przydatne i zabawne czynności. Świnka jak i inne istoty wydaje dziwne dźwięki – ni to śmiech ni płacz. Wedle uznania możemy sprawić, że stanie się dzień lub noc. Nie ma żadnych wskaźników mówiących nam o stanie samopoczucia, głodzie czy też konieczności snu pupilka. Sami musimy wiedzieć co jest najlepsze w tej właśnie chwili dla naszego wychowanka. Baw się, ciesz i irytuj ze swoim zwierzątkiem!

Grafika jest bardzo prosta i słodko różowa. Producent nie wysilił się, stosując we wszystkich swych grach ten sam motyw i koncepcję. Plusem jest łatwość obsługi i czytelność aplikacji. Muzyczki w tle nie da się wyłączyć tak jak i dźwięków naszego ulubieńca, także polecam ogólnie wyciszyć telefon.

Gra jest przeznaczona dla bardzo młodych graczy, którzy poprzez banalność w obsłudze będą mogli spędzać wolne chwile opiekując się swoim zwierzątkiem.  Autor poszedł jednak w ilość nie w jakość. Mnie aplikacja ogólnym wrażeniem doprowadziła do lekkiego zażenowania więc całą grę oceniam na 3/10.

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button