Aaarg, Pimples! – Wojna na twarzy

Młodzieńcze lata kojarzą nam się z szaleństwem, zabawą i uśmiechem.  Spójrzmy jednak trochę wstecz i przypomnijmy sobie tę całą burzę hormonów związaną z dorastaniem – co się z tym wiąże? Walka z PRYSZCZAMI!

„Aaarg, Pimples!” to dzieło Modern Alchemist Apps, zespołu, który ma na swoim koncie wiele aplikacji wszelkiej maści i rodzaju. „Aaarg,…” to gra polegająca, mówiąc dosłownie na wyciskaniu wyskakujących pryszczy – należy podkreślić, że są one wyjątkowo ohydne. Do wyboru mamy twarz kobiety ( na inne niestety trzeba zarobić wirtualne pieniążki, które otrzymujemy po każdej przegranej rundzie).  Twórcy pragnęli aby gracz poczuł się wyjątkowo swojsko, więc aplikacja posiada możliwość wgrania swojego zdjęcia z pamięci telefonu lub szybkiego zrobienia fotki  dla potrzeb gry (doskonałym pomysłem będzie wgranie zdjęcia wroga, którego zobaczymy obsypanego ropnymi krostami).  Na wstępie otrzymujemy pewną kwotę monet, za które możemy dokupić sobie pomocne środki takie jak krem, prąd, natychmiastową eksplozję wszystkich wyprysków czy też możliwość zmniejszenia częstotliwości wyskakiwania pryszczy – dodam, że są one wręcz niezbędne do grania. Sam gracz, musi przez stukanie w ekran : w miejscy pojawienia się pryszcza oczyścić twarz ze zbędnych niedoskonałości. Krostki w czasem wyskakują szybciej tak szybko, ze ostatecznie grę przegrywamy , co kończy się dramatycznym krzykiem osoby „zapryszczonej”.  I tak w kółko.

Techniczne gra pozostawia nieco do życzenia. Jedynymi dźwiękami są plasknięcia towarzyszące wyciskaniu zawartości krost, które nie są do końca sympatyczne. Gra jest dosyć szybka, ale po paru rundach staje się strasznie nudna i człowiek ma dość obcowania z jakimikolwiek wypryskami.

Aplikacja nie sprawia dobrego wrażenia i ogólna ocena wynosi 4/10.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button