Hungry Piggy Donuts Mania – świnki lubią donaty

Małe świnki są strasznie głodne. Zostały ustawione w miejscach, w których nie ma pożywienia. Te małe urwisy uwielbiają donaty. Zadanie gracza w Hungry Piggy Donuts Mania polega na nakarmieniu zielonych świnek pączkami wyrzucanymi z armatek. Ograniczona ilość pożywienia w każdym levelu utrudnia przejście do kolejnego wyzwania. Jeżeli nie trafimy do pyszczka głodnego zwierzaka (a będzie się tak zdarzać, gdyż etapy są dość trudne), będziemy musieli powtarzać misje. Nie ma co się jednak martwić – gra jest tak wciągająca, że pochłonie Was bez reszty.

Na obrazku wyżej widzicie konstrukcję całej gry i sposób sterowania wyrzutnią. Przeciągacie palcem po maszynie do wyrzucania donatów i ustawiacie kąt, pod jakim jedzonko będzie opadać. Musicie dość dokładnie ustalić tor lotu, gdyż świnka nie może się poruszać. Jej jedyną szansą na zjedzenie smakołyka jest otworzenie buzi i czekanie, aż coś do niej wpadnie. W grze znajdziecie przeszkadzajki, które skutecznie utrudniają awans do następnego etapy – kolce, które rozwalają pączki, ruchome, drewniane platformy, między którymi musicie wycelować, drewniane ściany, które najpierw należy zburzyć, oraz wiele innych.

Twórcy aplikacji się postarali i oddali swoim graczom aż 100 leveli, które są systematycznie aktualizowane. Ich liczba rośnie z każdym dniem. Jak widzicie wyżej, poza donatami, możecie udoskonalić posiłek swojej świnki o różnego rodzaju owoce. Wystarczy że donat trafi w pomarańczkę, bądź ananasa, a następnie powędruje do świnki. Dla bohaterki to pyszny deser, a dla Was zwiększona ilość punktów. Polecam!

Pobierz Hungry Piggy Donuts Mania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button