Office Worker Revenge 3D – nie lubicie swojej pracy?

Office Worker Revenge 3D to gratka dla osób, które mają ochotę na zemstę w pracy. Macie beznadziejnego szefa, na którym chcecie się wyżyć? Świetnie się składa – uruchamiacie opisywaną aplikację i bawicie się w ludzką demolkę. Do dyspozycji macie początkowo jedynie kij, ale bez problemu poradzicie sobie z jego użyciem. Z czasem będziecie mogli ulepszyć swoją broń – co powiecie na maczetę? W grze nie znęcacie się jedynie nad swoim szefem – on jest daniem głównym. Na przekąskę dostajecie wszystkich swoich współpracowników, którzy bronią szefa przed Waszą inwazją.

Przechadzacie się po biurowcu. Na mapie z prawej strony ekranu widzicie cele, jakie musicie zniszczyć – są nimi pracownicy instytucji, w której pracujecie. Poruszacie się po różnych pomieszczeniach. Otwieracie drzwi, uderzając w nie kijem, bądź inną nabytą bronią. Kiedy czerwone strzałki na mapie zostaną wyzerowane, ukaże Wam się miejsce, w którym ukrywa się szef. To jest ostatni element Waszej misji. Musicie wiedzieć, że Wami współpracownicy mogą się bronić – zależnie od levelu, w jakim się znajdziecie, będą dysponowali różną siłą i amunicją. Trzeba być czujnym.

Szef jest najsilniejszym przeciwnikiem. Jego najtrudniej jest pokonać. Uderzacie przeciwnika, dotykając ikonki z pięścią. Poruszacie się po biurowcu za pomocą joisticka z lewej strony. Sterowanie nie powinno sprawiać Wam problemów. Twórcy aplikacji przygotowali dla swoich użytkowników dziesiątki leveli, które różnią się od siebie poziomem trudności. Zemsta jest słodka.

Pobierz Office Worker Revenge 3D za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button