A Jungle Dentist – dentysta rodem z dżungli

Jeżeli Wasze dziecko lubi zabawy, w których wciela się w postać lekarza, powinniście zainteresować je aplikacją o nazwie A Jungle Dentist. Dzięki tej produkcji, Wasz malec będzie miał szansę na nabycie prawidłowych nawyków, jeżeli chodzi o pielęgnację jamy ustanej, a także zobaczy co się dzieje, kiedy zęby nie są myte. To swego rodzaju nauka poprzez zabawę. Zadaniem gracza w opisywanej apce jest wyleczenie zębów zwierząt, które zamieszkują dzikie tereny.

Możecie wybrać sobie pacjenta, którym chcecie się zająć. Na pierwszy ogień niech pójdzie hipcio – ten biedak tak zaniedbał swoją jamę ustną, że będzie potrzebował wielu zabiegów. Na początku należy opłukać buzię specjalnym spryskiwaczem. Kolejnym krokiem jest borowanie dziur w zębach, czyszczenie z kawałków jedzenia, które dziwnym trafem pozostało na kłach, a następnie szlifowanie kamienia. Oczywiście żadna z tych czynności nie jest przyjemna dla zwierzaka, ale ten dzielnie znosi każdy zabieg.

Najprzyjemniejsze jest szczotkowanie zębów. Czasem może się zdarzyć, że pacjent ma zęby, które nie pasują do pozostałych. Należy je wyrwać i wstawić nowe. Kiedy wszystko będzie wyczyszczone i pozbawione dziur, przyjdzie pora na wybielanie zębisk. Specjalna maszyna idzie w ruch i sprawia, że siwe ząbki stają się białe, jak śnieg. Aplikacja nie charakteryzuje się świetną grafiką, ale dziecko z pewnością nie będzie na nią narzekało – polecam wszystkim malcom.

Pobierz A Jungle Dentist za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button