Snoopy’s Street Fair – Snoopy buduje stragany

Każdy zna chyba Snoopy’ego – słodkiego pieska, który radzi sobie świetnie w każdej sytuacji podbramkowej. W Snoopy’s Street Fair szczególnie przydadzą się jego umiejętności polegające na pozyskiwaniu klientów. Nasz bohater został wytypowany do zagrania meczu wraz ze swoimi kolegami. Problem polega na tym, ze zawodnicy muszą być ubrani w specjalne uniformy. Snoopy oczywiście nie ma pieniędzy na tak poważny zakup, dlatego musi zrobić wszystko, aby jego portfel się powiększył. Co zrobi? Otworzy uliczne stragany i będzie werbował klientów do zakupów w swojej ulicznej sieci.

Na początku nasz bohater korzysta z pomocy swojej siostry i buduje pierwszy straganik przy drodze – dzięki niemu klienci z chęcią przychodzą w okolice domu Snoopy’ego i zostawiają w boksach odpowiednią ilość pieniędzy. Co jakiś czas budka telefoniczna dzwoni, a my otrzymujemy informację o tym, czego pragną klienci. Okazuje się, że mają chęć na coś do zjedzenia – musimy działać szybko, aby ci, którzy już przyszli, nie odeszli ze smutną miną. Kupujemy więc kolejny stragan z żywnością.

Aby goście czuli się dobrze, tworzymy mini-farmy, na których można zwiedzać różnego rodzaju zwierzęta i cieszyć się wiejskim klimatem. Aplikacja jest niezwykle kolorowa i zabawna. Polecam ją wszystkim, którzy mają ochotę się zabawić w ciekawej, strategicznej produkcji. Jestem pewna, że dzieci będą zachwycone opisywaną apką. Wszystko od początku jest tłumaczone, więc nie ma szans na to, aby pogubić się w rozkręcaniu biznesu ;)

Pobierz Snoopy’s Street Fair za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button