Indie Gala Mobile – kup gry za tyle, ile chcesz

Wakacje się zbliżają, a to oznacza, że niektórzy z naszych Czytelników będą mieli wkrótce więcej czasu na granie na swoim smartfonie. Jeżeli zatem zrobiliście już wczoraj zakupy w ostatniej promocji w Google Play, ale wciąż czujecie pewien niedosyt, to być może zainteresujecie się akcją niezależnych twórców gier „Indie Gala Mobile”, w ramach której można pobrać cztery wyjątkowe aplikacje za zupełnie dobrowolną kwotę!

Najbardziej popularną akcją niezależnych twórców gier jest zapewne Humble Android Bundle, o której wspominaliśmy Wam już kiedyś na łamach naszego blogu. Nie oznacza to, oczywiście, że w ciągu roku na rynku mniej popularnych gier dzieje się mało. Świadczy zresztą o tym chociażby opisywana w tym wpisie promocja Indie Gala Mobile.

Tak, jak już wspominaliśmy we wstępie, dzięki Indie Gala Mobile możecie pobrać cztery wyjątkowe gry na swój sprzęt za Androidem za tyle pieniędzy, ile uznacie za stosowne. Wprawdzie organizatorzy akcji nie narzucają nam jakiejkolwiek kwoty, lecz nie ukrywają, że chcieliby, by każda wpłata wynosiła więcej niż 1 dolara.

Dla tych, co sypną trochę więcej grosza (powyżej średniej wszystkich wpłat), przygotowano, rzecz jasna, dodatkowe bonusy. Tym razem są to PC-towe wersje gier mobilnych objętych promocją. Poza tym najbardziej hojni będą mogli pobrać również na swoje komputery aplikacje Turba, Manor Of The Damned i Pitiri 1977.

Jeżeli chodzi o gry, jakie można kupić w ramach Indie Gala Mobile, to są to: Great Little War Game (gra strategiczna z ładnie prezentującą się grafiką), Cardinal Quest (produkcja, w której naszym zadaniem jest zabicie przebywającego w lochach minotaura), Smiles HD (sympatyczna aplikacja typu Match-3) oraz Legends of Yore (RPG dla miłośników RPG).

Oczywiście, akcja trwa tylko określoną ilość czasu. Jeżeli jesteście ciekawi, ile jeszcze dni potrwa (albo chcecie po prostu kupić nowe gry), zajrzyjcie na oficjalną stronę Indie Gala Mobile.

A oto Great Little War Game, czyli gra, którą możecie kupić w ramach opisywanej przez nas promocji:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button