Pumped BMX 2 – jazda na BMX to zajęcie dla twardzieli (promocja iOS)

Pumped BMX 2 to gratka dla fanów BMX-ów. Produkcja autorstwa Yeah Us! do tej pory na wszystkie platformy była płatna. Obecnie można pobrać ją za darmo na urządzenia z jabłuszkiem. Osoby korzystające z Androida muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 9 złotych. Co oferuje produkcja i czy warto poświęcić jej więcej czasu? O tym poniżej.

Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że gracz ma okazję na wybranie swojego bohatera i dobranie dla niego wypasionego roweru. Ta część jest kompletnie darmowa i nie wiąże się z pieniążkami, czy mikropłatnościami.

Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy zrobić po uruchomieniu Pumped BMX 2, jest rozpoczęcie tutorialu. Samouczek składa się z kilku etapów. W pierwszym uczymy się skakać, w kolejnych natomiast wykonywać różnorodne tricki. Naszym zadaniem jest bowiem kaskaderka na dwóch kołach.

Po zaliczeniu wszystkich tutoriali, przechodzimy do normalnej rozgrywki. Do naszej dyspozycji oddano 5 różnych miejsc akcji. Żeby móc przenieść się do następnego, konieczne jest początkowe zaliczenie poprzedniego. W sumie do przejechania jest 50 leveli, a do odblokowania ponad 500 achievementsów.

Sterowanie w aplikacji jest rozbudowane. Łączy w sobie zarówno poruszanie urządzeniem, jak i wykorzystywanie ikonek na ekranie. W konsekwencji mamy szansę na wykonywanie całej gamy podniebnych ewolucji.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji na poznanie Pumped BMX 2, koniecznie nadróbcie zaległości. Jeśli posiadacie jabłuszkowe sprzęty, pobierajcie za darmo. Jeśli jednak korzystacie z Androida, skuście się na zakup, a nie pożałujecie :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Pumped BMX 2Adam HuntGames9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button