Darklings Season 2 – w poszukiwaniu światła

Aplikacja z tego wpisu to druga część popularnej produkcji logiczno-zręcznościowej o nazwie Darklings. Darklings Season 2 to kontynuacja części pierwszej,  w której gracz został zobowiązany do przywrócenia światła w ciemnym jak dno jaskini miasteczku zamieszkiwanym przez głównego bohatera.

Nasz podopieczny wygląda trochę jak niedociągnięty glicik. Posiada jednak słodkie, niebiesko-białe oczyska, dzięki którym wygląda dość przerażająco.

Zabawa w produkcji opiera się głównie na symbolice. Znajdujemy się na planszy, na której jesteśmy atakowani z każdej strony przez potwory ciemności. Nad ich ,,głowami” znajdują się świecące symbole. Jeżeli na czas narysujemy identyczne wzory tryskającym światłem palcem, uporamy się z nimi.

Jak zapewne się domyślacie, nie rywalizujemy tylko z jednym przeciwnikiem. Musimy być bardzo wyczuleni i szybcy w reakcji. Czasem nie zdążymy narysować jednego symbolu, a już musimy brać się za kolejne.

Produkcja zawiera power-upy, dzięki którym możemy szybko pozbawić wrogów życia. Ilość power-upów jest jednak ograniczona. Możemy je kupić za wirtualną walutę.

Kilka słów na temat szaty graficznej. Gra studia MildMania charakteryzuje się grą cieni i najlepiej sprawdza się podczas pobytu w ciemnych pomieszczeniach. Miałam to szczęście, że test aplikacji przypadł w trakcie podróży samochodem (oczywiście w charakterze pasażera) wieczorową porą – porównując z zabawą w dzień – zdecydowanie robi wrażenie.

Apka pojawiła się w AppStore wczoraj. Jestem przekonana, że bardzo szybko znajdzie swoich fanów wśród Czytelników naszego portalu. Szczerze polecam ;)

icon
Darklings Season 2MILDMANIA OYUN BILISIM LTD STIGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button