AppSale – promocje w AppStore #126

Witajcie w 126 odcinku cyklu AppSale. Mam nadzieję, że śledziliście poprzednie wpisy i wiecie dokładnie na czym polega nasz cotygodniowy rytuał. Otóż, za każdym razem mamy przyjemność serwować Wam gry i aplikacje, które z różnych przyczyn zostają przecenione z kilku dolarów na zero. Jesteście ciekawi co tym razem przygotowaliśmy?

Oto nasze propozycje na dziś: Carmageddon (przecena z $0,99 na zero), Mooniz (przecena z $0,99 na zero), Fish Balls (przecena z $0,99 na zero), oraz Gesundheit! (przecena z $0,99 na zero).

Carmageddon

Carmageddon to samochodówka stworzona z myślą o dorosłych graczach. Jeżeli lubicie rozlew krwi i chętnie porywacie się na zabijanie niewinnych przechodniów, z pewnością będzie to dla Was prawdziwa gratka.

W produkcji wybieramy jeden z trzech trybów rozgrywki. Wszystko jest w języku polskim, więc spokojnie połapiemy się w działaniach. Mamy okazję na wybranie danego pojazdu, odblokowanie achievementsów, czy rywalizowanie z dziesiątkami niebezpiecznych przeciwników.

Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z Carmageddon, szybko nadróbcie zaległości. To świetna sprawa dla twardzieli, mających dość specyficzne poczucie humoru :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Mooniz

edfw

Mooniz to zabawa gra logiczno-zręcznościowa, w której staramy się zbijać kolorowe stworki z krzywymi uśmieszkami. Działamy na czas, więc musimy liczyć się z presją.

Do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki. Oba są ciekawe, lecz classic oczywiście daje wiele więcej możliwości ze względu na fakt, że został podzielony na levele. W każdym z poziomów możemy wykorzystywać zebrane w trakcie zabawy power-upy.

wefwe

Gra jest teoretycznie prosta, ale w praktyce okazuje się być bardzo skomplikowana. Jeśli macie ochotę na przyjemną zabawę bez ograniczeń życiowych, polecam :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Fish Balls

dvwwrv

Fish Balls to nic innego, jak gra, w której chodzi o zapełnienie jak największej ilości planszy rosnącymi bańkami i zdobywanie coraz to większej ilości punktów.

Gracz chcący się odstresować po nieprzyjemnym dniu w pracy z pewnością doceni opisywaną aplikację. Nie jest to jakiś mega wciągający tytuł, ale jako zabijacz czasu spisuje się wybornie ;)

vwwrv

Obecnie rybkę strzelającą bąbelkami można pobrać za darmo. Warto się pospieszyć, bo nie wiadomo jak długo potrwa jeszcze promocja :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Gesundheit!

Ostatnia pozycja w dzisiejszym AppSale jest totalnym odlotem. Jeśli pragniecie poznać apkę, która zawładnie Waszym wolnym czasem w 100%, koniecznie pobierzcie Gusendheit! :)

W produkcji wcielamy się w rolę zielonego stworka przypominającego wyglądem świnkę. Idziemy na ratunek różowej bohaterce, która została porwana przez ohydne, czerwone stwory. Główny bohater posiada pewien niezbyt przyjemny nawyk plucia zieloną flegmą. Okazuje się to być bardzo przydatne, bo właśnie owa ślina staje się przysmakiem dla porywaczy.

By dobrze poradzić sobie w zabawie, należy przede wszystkim myśleć. Później zostaje tylko sprytne poruszanie się po planszy i zbieranie gwiazdek. Polecamy z całego serca ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button