Oszczędzanie pieniędzy

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji” Angelika przetestuje Nuzzel prezentujący informacje od znajomych. Zapoznam się też bliżej ze sportową aplikacją Sport.pl LIVE oraz porówna programy, które pomagają w oszczędzaniu pieniędzy.

Nuzzel to program znacznie ułatwiający przeglądanie Facebooka i Twittera. Wystarczy go uruchomić i zalogować się na któryś z portali. Na tablicy od razu zostaną zaprezentowane posty, które mogą Wam się spodobać. Każdy z nich da się otworzyć i udostępnić dalej za pomocą odpowiedniego przycisku. Mimo tego jedna z ciekawszych funkcji Nuzzel, to sortowanie. Do wyboru macie możliwość wyświetlania wyłącznie najnowszych informacji lub z określonego przedziału godzinowego. To jednak dalej nie koniec. Aplikacja jest w stanie wybierać posty wyłącznie od Waszych znajomych lub osób z nimi spokrewnionych. Nuzzel zwraca nawet uwagę na informacje, o których mogliście zapomnieć. Dzięki temu czytacie wyłącznie to, co chcecie.

oa-134.00_04_20_16.Still003

Aplikację Sport.pl LIVE szybko pokochają wszyscy fani sportu. Kategorie pozwalają sprecyzować konkretną dyscyplinę. Od piłki nożnej, poprzez tenis, a na sportach zimowych i motoryzacyjnych kończąc. Dzięki temu na bieżąco będziecie mieć serwowane informacje, które Was naprawdę interesują. Jakie konkretnie? Program podaje sprawozdania i relacje sportowe, nawet na żywo. Ponadto dzięki zakładce z wynikami będziecie wiedzieć wszystko na temat zwycięzców i przegranych. Czytelne tabele wyraźnie prezentują szczegółowe informacje. Dobrym pomysłem jest też opcja planowania. W menu aktualizowane są wydarzenia sportowe, które możecie dodać do kalendarza. Dzięki temu Sport.pl LIFE przypomni Wam w odpowiednim momencie o rozgrywce, by nic interesującego nam nie umknęło.

oa-134.00_02_24_22.Still006

W pojedynku spotkały się aplikacje które potrafią zarządzać naszymi wydatkami. Expense Manager na pierwszy rzut oka nie wygląda zbyt ciekawie, ale podchodzi bardzo kompleksowo do tematu. Rozbudowane filtry z łatwością śledzą każdą złotówkę. Spending Tracker jest prostszy i posiada nowocześniejszy wygląd. Jego funkcjonalność jest jednak gorsza, choć obsługa okazuje się bardziej intuicyjna dzięki mniejszemu stopniowi skomplikowania menu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button